رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ساخت اولین نرم افزار در ویژوال استودیو

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 22
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

ایلیا جان لطفا آموزش رو ادامه بدین دیدم توی کانال زدین که ممکنه ادامه ندین

ما که علاقه داریم یاد بگیریم همیشه هم پشت کاراتون هستیم و قدر دانیم

ممنون میشم مثل همیشه که یک کارو دست میگیرین ادامش بدین

آموزش ها هم جون دیر به دیر قرار میگیره دوستان زیاد استقبال نمیکنن

باز از طرف خودم و دوستان میگم ادامه بدین آموزش ها رو ممنون

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 5 ساعت قبل، ahmadnamdari گفته است :

ایلیا جان لطفا آموزش رو ادامه بدین دیدم توی کانال زدین که ممکنه ادامه ندین

ما که علاقه داریم یاد بگیریم همیشه هم پشت کاراتون هستیم و قدر دانیم

ممنون میشم مثل همیشه که یک کارو دست میگیرین ادامش بدین

آموزش ها هم جون دیر به دیر قرار میگیره دوستان زیاد استقبال نمیکنن

باز از طرف خودم و دوستان میگم ادامه بدین آموزش ها رو ممنون

آموزش ها ادامه میابه صرفا چند نفر کمه برای این زحمت 

این کار سنگینه کمی البته نه کار کردنش بلکه تولید محتوای آموزش (نوشتن یک پست ساعت ها زمان میبره) برای همین انتظار داریم به خاطر زحماتمان استقبال هم داشته باشه 

و دلیل دیر ارائه شدن محتوا به این خاطر هست که تنها هستم من هم پروژه های کاری خودمو دارم از یه طرف مدیریت تمامی سایت های جی اس ام دولوپرز و برنامه ریزی های آنها به عهده خودم هست به همین خاطر تایم یاری نمیکنه

سپاس

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 57 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

آموزش ها ادامه میابه صرفا چند نفر کمه برای این زحمت 

این کار سنگینه کمی البته نه کار کردنش بلکه تولید محتوای آموزش (نوشتن یک پست ساعت ها زمان میبره) برای همین انتظار داریم به خاطر زحماتمان استقبال هم داشته باشه 

و دلیل دیر ارائه شدن محتوا به این خاطر هست که تنها هستم من هم پروژه های کاری خودمو دارم از یه طرف مدیریت تمامی سایت های جی اس ام دولوپرز و برنامه ریزی های آنها به عهده خودم هست به همین خاطر تایم یاری نمیکنه

سپاس

شما واقعا کارتون درسته ایشالا همه دوستان قدر زحمتتون رو میدونن

ممنون بابت زحماتتون

کمی اگه از دستم میاد حتما خوشحال میشم انجام بدم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 9 ساعت قبل، ahmadnamdari گفته است :

سلام آموزش ادامه نمیدین؟

ادامه میدیم عزیز 

اولویت استقبال ها هست ما آموزش ها دیگه ای رو هم میسازیم ولی این آموزش ها به دلیل استقبال کم در اولویت نیستند اما ادامه میابه 

سپاس

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

ادامه میدیم عزیز 

اولویت استقبال ها هست ما آموزش ها دیگه ای رو هم میسازیم ولی این آموزش ها به دلیل استقبال کم در اولویت نیستند اما ادامه میابه 

سپاس

سلام دوستمون اینجور که معلوم شده خیلی پیگیرن

ما ها هم پیگیر هستیم مهندس ایلیا ولی وقتی میبینیم آموزشتون بروز نمیشه هیچ ذوق و علاقه ای نمیبینیم برای پیگیری

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 48 دقیقه قبل، houshangdehghan گفته است :

سلام دوستمون اینجور که معلوم شده خیلی پیگیرن

ما ها هم پیگیر هستیم مهندس ایلیا ولی وقتی میبینیم آموزشتون بروز نمیشه هیچ ذوق و علاقه ای نمیبینیم برای پیگیری

درود 

ما لینک را در کانال قرار میدیم قرار نیست که شما پیگیری کنید تا ما آموزش ها را قرار بدیم ما میبینیم از 200 نگاه کننده پست فقط 100 کاربر صفحه آموزش رو بازدید کرده برای همین سستی بوجود میاد در ارائه آموزش

آموزش ها سنگین و ما فعلا چیز خاصی ارائه ندادیم داکیومنت ها و آموزش هایی که ساختیم آماده هستند ولی این نوع آموزش ها به دلیل استقبال کم برای ما دردسرهایی درست میکنه.(پایمال شدن حقوق ما توسط اندک کاربران)

ولی باز ادامه خواهیم داد

موفق باشید

لینک ارسال
در 8 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

درود 

ما لینک را در کانال قرار میدیم قرار نیست که شما پیگیری کنید تا ما آموزش ها را قرار بدیم ما میبینیم از 200 نگاه کننده پست فقط 100 کاربر صفحه آموزش رو بازدید کرده برای همین سستی بوجود میاد در ارائه آموزش

آموزش ها سنگین و ما فعلا چیز خاصی ارائه ندادیم داکیومنت ها و آموزش هایی که ساختیم آماده هستند ولی این نوع آموزش ها به دلیل استقبال کم برای ما دردسرهایی درست میکنه.(پایمال شدن حقوق ما توسط اندک کاربران)

ولی باز ادامه خواهیم داد

موفق باشید

خب آموزشی نیست که همه پیگیر باشن مهندس جز آموزش های خاص هستش

دوستان زیادی هستند که این آموزش زیاد به کارشون نمیاد و تعداد محدودی هستند که دوست دارن یاد بگیرن

مثلا من از سایت مطالب رو دنبال میکنم و نه کانال،شما باید به این هم توجه کنید

لینک ارسال
  • ILYA20 موضوع را قفل کرد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...