رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

در خواست راهنمایی برداشتن کد گوشی های کوالکام

eza68

ارسال های توصیه شده

درود بر شما

با دانگل cm2میتونید بشرطی که 9008شناسایی بشه اونوقت هم میتونید رید رایت و بقیه کارهارو انجام بدد البته بعضی از مدلها با کابل edl mode جواب میده

لینک ارسال
در 36 دقیقه قبل، reza_2344 گفته است :

درود بر شما

با دانگل cm2میتونید بشرطی که 9008شناسایی بشه اونوقت هم میتونید رید رایت و بقیه کارهارو انجام بدد البته بعضی از مدلها با کابل edl mode جواب میده

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایت. من دانگل cm2 دارم (تازگیا خریدم) اما زیاد تو قسمت کوالکام  وارد نیستم . میتونی یکم واضح تر توضیح بدی. مثلا من یه هواوی p8 lite الان دارم  رمز داره  میتونی دقیق تر  راهنمای کنی ک چجوری رمزش بردارم ک اطلاعاتش پاک نشه ؟

لینک ارسال
در 22 دقیقه قبل، alirez.harivandi گفته است :

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایت. من دانگل cm2 دارم (تازگیا خریدم) اما زیاد تو قسمت کوالکام  وارد نیستم . میتونی یکم واضح تر توضیح بدی. مثلا من یه هواوی p8 lite الان دارم  رمز داره  میتونی دقیق تر  راهنمای کنی ک چجوری رمزش بردارم ک اطلاعاتش پاک نشه ؟

درود بر شما

لبتدا درایور از لینک ساپورت دانلود کنید

InfinityBox_update_CM2QLM_Drivers_v1.00

بعد از نصب پوشه درایور باز و غایلهای ستاپ نصب کنید 

مچ کردن درایور هر برندیم اذیت خودشو داره که بهترین لینک من اینو پیشنهاد میکنم با چیز شکن

امیدوارم مفید باشه

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، reza_2344 گفته است :

درود بر شما

لبتدا درایور از لینک ساپورت دانلود کنید

InfinityBox_update_CM2QLM_Drivers_v1.00

بعد از نصب پوشه درایور باز و غایلهای ستاپ نصب کنید 

مچ کردن درایور هر برندیم اذیت خودشو داره که بهترین لینک من اینو پیشنهاد میکنم با چیز شکن

امیدوارم مفید باشه

درود خدمت شما . 

دوست عزیز . برنامه رو نصب کردم برای برداشتن رمز الان چیکار کنم ؟ طبق این تصویر ک میذارم راهنمای کنید ممنون 

Capture.JPG

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، alirez.harivandi گفته است :

دوست عزیزپردازنده p8  لایت کوالکام نیست  hi silicon  هسش

لینک ارسال

دوست عزیز p8 lite پرداازنده کوالکام نیست 

نمیتونید با cm2 سرویس دهی کنید

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...