رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ابزار جدید برای ریپک سیستم

ارسال های توصیه شده

با سلام 

اکثر ابزارهای ریپک سیستم موجود در سایت لینک هاشون خراب شده و دانلود نمیشن علاوه بر این قبلا ازاونا استفاده میکردم ابزارهای خوبی نبودن همه مشکل دارن مدام و ارور های بیت و ...میدن ابزار مناسب تری نیست این کار انجام بده اگه نیست پ لطفا لینک ابزارهای قبلی رو درست کنید ممنون

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال

متاسفانه کلی ابزار ریپک توی سایت قرار داده شده همه مشکل دارن یا به درستی اموزش داده نشدن و چندین روز در تلاش ریپک هستم با هیچ ابزاری از سایت موفق به ریپک نشدم 

اگه ممکنه یه آموزش جامع و یه ابزار درست حسابی برا ریپک بزارید

لینک ارسال
در 11 ساعت قبل، ehsangold گفته است :

متاسفانه کلی ابزار ریپک توی سایت قرار داده شده همه مشکل دارن یا به درستی اموزش داده نشدن و چندین روز در تلاش ریپک هستم با هیچ ابزاری از سایت موفق به ریپک نشدم 

اگه ممکنه یه آموزش جامع و یه ابزار درست حسابی برا ریپک بزارید

ابزارها رو از اسمشون میشه نسخه جدید دانلود کرد...شما چه سیستمی رو میخواهید ریپک کنید؟ در ویندوز نیز محدود هستن کمی ابزارها

لینک ارسال

سیستم ایمیج و ex4 و... همه مدل تست کردم برا ریپک همه ابزارها ارور بیت میدن با روش های مختلف رفتم اون آموزش هگزادیت هم دیدم هر چند عکس هاش پاک شده همش با ارور های بیت و ساچ فایل و نات فایند فایل ووووو مواجه میشم

هیچ آموزش گویایی هم تو سایت اصلا موجود نیست چون همه خراب شدن

لینک ارسال

منم این مشکل رو دارم که وقتی فایل سیستم رو میخوای ریپک کنی وقت رایت ارور میده

تنها کاری که میشه انجام داد اینه ک از گوشی بکاپ بگیری که توی بعضی مدل ها هم اجازه نمیده

ابزار دقیقی هم پیدا نکردم که بشه فایل سیستم رو ریپک گرفت

لینک ارسال

مشکل شما با گوشیهای سری On5 سامسونگ هست از اونا نیومده دستم تا قلقش رو بدون اگه کسی از دوستان میدونه شاید هم چیز دیگه ای هست..گفتم مدل گوشی رو همیشه عنوان کنید

الان فقط یک کیچن به روز و فعال هست اگه خواستید اون رو تست کنید

https://forum.xda-developers.com/apps/superr-kitchen

نسخه ویندوز پولی هست ولی یه نسخه لینوکس داره که مجانی خودم نصب کردم گزینه های متعددی داره برای ریپک سیستم تا اندروید 8 رو هم پشتیبانی میکنه

لینک ارسال

سلام بالاخره یه ابزار خیلی خوب پیدا کردم که خودش بیت حل میکنه رام فقط بهش بده پک ریپک همه چی فقط اقا محسن یه نگاه بنداز تاییدشه بده لطفا

IMG_Extractor_2.0.rar

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...