رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

شناخته نشدن مموری کارت دربعضی ازبرنامه ها

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

دلیل اینکه مموری کارت توبعضی ازرام ها(بعضی ازنرم افزارهامانندgo backup)شناخته نمیشه چیه؟خودبرنامه که میگه ممکنه رام گوشی اجازه نمیده ،که درست هم هست چون بایه رام دیگه شناخته میشه!مثلا من گوشی ال جی روازاندروید4.1به4.4ارتقاع دادم واینجوری شدوهمچنین تواندروید6و7سامسونگ هم کلاازاول همینجوریه.تحقیق کردم ویه سری دست کاری هاهم تورام دادم ولی جواب ندادکه توبقیه پیام گذاشتمشون.میخواستم دوستان واساتیدراهنمایی کنن.باسپاس

<permission name="android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE" >
    <group gid="sdcard_r" />
    <group gid="sdcard_rw" />
    <group gid="media_rw" />
</permission>
<permission name="android.permission.WRITE_MEDIA_STORAGE" >
    <group gid="media_rw" />
</permission>
لینک ارسال

سلام دوست عزیز . بستگی به مموری هم داره . مموری برای اندروید حتما باید رو حالت Fat32 و سرعت 32 فرمت بشه . جنس مموری هم تاثیر داره .

البته باید تست بزنی ببینم مشکل از رام هست یا از مموری .  اگر از رام گوشی هستش . یک فلش و wipe  بزنی معمولا با این راه حل شده .

موفق باشی

لینک ارسال
در 17 ساعت قبل، amirrad گفته است :

سلام دوستان

دلیل اینکه مموری کارت توبعضی ازرام ها(بعضی ازنرم افزارهامانندgo backup)شناخته نمیشه چیه؟خودبرنامه که میگه ممکنه رام گوشی اجازه نمیده ،که درست هم هست چون بایه رام دیگه شناخته میشه!مثلا من گوشی ال جی روازاندروید4.1به4.4ارتقاع دادم واینجوری شدوهمچنین تواندروید6و7سامسونگ هم کلاازاول همینجوریه.تحقیق کردم ویه سری دست کاری هاهم تورام دادم ولی جواب ندادکه توبقیه پیام گذاشتمشون.میخواستم دوستان واساتیدراهنمایی کنن.باسپاس

<permission name="android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE" >
    <group gid="sdcard_r" />
    <group gid="media_rw" />
</permission>
<permission name="android.permission.WRITE_MEDIA_STORAGE" >
    <group gid="media_rw" />
</permission>

دوست عزیز بعضی از برنامه ها باید پیشفرض روی حافظه داخلی باشه
ربطی ب فرمت fat32  و ... نداره

پــســتــه لـال , ســکــوتــش دنــدان شــکــن اســت

داری میری بی زحمت Untitled.jpg  تشکر فراموش نشه

لینک ارسال
در 8 ساعت قبل، behnam1991 گفته است :

دوست عزیز بعضی از برنامه ها باید پیشفرض روی حافظه داخلی باشه
ربطی ب فرمت fat32  و ... نداره

پس چطوره که همین برنامه go backupروی اندروید4.1هم میتونه روحافظه داخلی وهم خارجی بک اپ گیری کنه ولی روی اندروید4.4فقط حافظه داخلی رومیشناسه؟حتی اون تغییراتی که توفایلplatform.xmlدادم هم جواب نداد

لینک ارسال
در 5 دقیقه قبل، amirrad گفته است :

پس چطوره که همین برنامه go backupروی اندروید4.1هم میتونه روحافظه داخلی وهم خارجی بک اپ گیری کنه ولی روی اندروید4.4فقط حافظه داخلی رومیشناسه؟حتی اون تغییراتی که توفایلplatform.xmlدادم هم جواب نداد

دوست عزیز دقیقا میخای از چی بک آپ بگیری
میشه دقیقتر بگین که من راهنمایتون کنم

لینک ارسال
در 18 ساعت قبل، behnam1991 گفته است :

دوست عزیز دقیقا میخای از چی بک آپ بگیری
میشه دقیقتر بگین که من راهنمایتون کنم

من که واضح گفتم!

بزاریدخیلی ساده بگم من بابرنامه go backupتوی اندروید4.1راحت ازتمام سیستم روی مموری کارت بک اپ می گرفتم ولی همون گوشی روموقعیی که به اندروید4.4ارتقادادم دیگه برنامه go backupنمیتونه مموری کارت روشناسایی کنه وفقط حافظه ی داخلی گوشی روپشتیبانی میکنه هردواندرویدروت شده بودند.حتی برنامه titanum backupهم همینجوره وهمین مشکل روداره!

همین مشکل روتوی اندروید6و7گوشی سامسونگ هم دارم دقیقابه همون شکل بالا.گوشی روهم روتش میکنم باز برنامه نمیتونه مموری کارت روشناسایی کنه وفقط حافظه داخلی گوشی روساپورت میکنه

خلاصه اندروید4.1خیلی خوب بودراحت میشدازهمه چی بک اپ بگیری حتی برنامه های سیستمی ومموری کارت روازگوشی بیرون بیاری ومثلااگه گوشی روریست فکتوری میکردی بعدش براحتی باجازدن مموری ونصب برنامه go backupخودبرنامه فایل بک اپی که روی مموری کارت بودروشناسایی میکردو میتونستی هرچیزی که دوست داری روبرگردونی حتی جزی ترین تنظیمات گوشی هم برمی گشت ونسبت به بقیه روش های بک اپ گیری خیلی بهتربود

لینک ارسال
در 33 دقیقه قبل، amirrad گفته است :

من که واضح گفتم!

بزاریدخیلی ساده بگم من بابرنامه go backupتوی اندروید4.1راحت ازتمام سیستم روی مموری کارت بک اپ می گرفتم ولی همون گوشی روموقعیی که به اندروید4.4ارتقادادم دیگه برنامه go backupنمیتونه مموری کارت روشناسایی کنه وفقط حافظه ی داخلی گوشی روپشتیبانی میکنه هردواندرویدروت شده بودند.حتی برنامه titanum backupهم همینجوره وهمین مشکل روداره!

همین مشکل روتوی اندروید6و7گوشی سامسونگ هم دارم دقیقابه همون شکل بالا.گوشی روهم روتش میکنم باز برنامه نمیتونه مموری کارت روشناسایی کنه وفقط حافظه داخلی گوشی روساپورت میکنه

خلاصه اندروید4.1خیلی خوب بودراحت میشدازهمه چی بک اپ بگیری حتی برنامه های سیستمی ومموری کارت روازگوشی بیرون بیاری ومثلااگه گوشی روریست فکتوری میکردی بعدش براحتی باجازدن مموری ونصب برنامه go backupخودبرنامه فایل بک اپی که روی مموری کارت بودروشناسایی میکردو میتونستی هرچیزی که دوست داری روبرگردونی حتی جزی ترین تنظیمات گوشی هم برمی گشت ونسبت به بقیه روش های بک اپ گیری خیلی بهتربود

دانلود کن :

نسخه پرمیوم Go BackUp با تمامی قابلیت ها

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، behnam1991 گفته است :

سلام چی شد؟!کامنت تون روچراویرایش کردیدمگه اون روش جواب نمیداد؟!چون من بااین حال که ازبعضی قسمت هاش سردرنیاوردم ولی هرجوری که بوداجراش کردم وتوبرنامه titanumموقعی که میخواستی برنامه go backupرو ریستورکنی روهمون حالت ریستورگیرمیکردوکاری روازپیش نمی برد!

البته من مشکلم ازطریق دیگه ایی تاحدودی حل شد.چون من فراموش کرده بودم که busyboxرونصب کنم واصلایاداین موضوع نبودم وبعدازنصب مشکل برنامه titanumحل شدوتونست مموری کارت روشناسایی کنه ولی برنامه go backupهنوزمشکل سابق روداره.

درضمن من همین الان هم دارم ازنسخه پروگوبک اپ استفاده میکنم.این نسخه ایی که شماگذاشتین تفاوتی داره بابرنامه من؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...