رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

قرار دادن لوگو شخصی در about phone فایل setting

ارسال های توصیه شده

سلام

بنده طبق فرمایشات شما در لینک آموزشی 

http://www.gsm-developers.com/how-to-add-banner-in-about-phone/

عمل می کنم و فایل ها رو طبق آنچه گفته شده ویرایش می کنم

اما نمی دونم چرا با برنامه stop fixer وقتی کامپایل می کنم اصلا نصب نمیشه

جناب ایلیا لطف کنید آموزش کامل استفاده از برنامه stop fixer رو قرار دهید چون لینک های قبلی کار نمی کنند

من موندم فایل های ویرایش شده رو در داخل پوشه res برنامه setting که در project هست بزارم یا داخل پوشه res  در پوشه keep  بزارم؟ و فایل با پسوند .arsc رو حذف کنم

اگه داخل یه فایل xml ویرایش بشه و خطی رو بهش اضافه کنم چی؟ اون وقت باید فایل xml پوشه keep رو حذف کنم و جدیده رو بزارم؟ یا نه کافیه فقط حذفش کنم و برنامه stop fixer خودش جدیده رو از پوشه project برمی داره درسته؟( اونطور که من متوجه شدم پوشه keep محتویات extract شده برنامه رو قرار میده نه دیکامپایل شده، درسته؟)

راستش راهنمایی می خام.

لینک ارسال

داداش ممنون

مشکل اینه که جایگزین نمیشه

البته من از root explorer استفاده میکنم و گوشی رو با cf root. روت میکنم اما وقتی replace می کنم میگه حافظه کافی نیست

ولی میشه rename کنم و حذف کنم ولی گذاشتن فایل رو اجازه نمیده

مشکل کار کجاست؟ 

نمیخام برای یک فایل بیام باز رام رو درست کنم

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، salahaddin2324 گفته است :

داداش ممنون

مشکل اینه که جایگزین نمیشه

البته من از root explorer استفاده میکنم و گوشی رو با cf root. روت میکنم اما وقتی replace می کنم میگه حافظه کافی نیست

ولی میشه rename کنم و حذف کنم ولی گذاشتن فایل رو اجازه نمیده

مشکل کار کجاست؟ 

نمیخام برای یک فایل بیام باز رام رو درست کنم

با ES-File-Explorer-File-Manager دسترسی روت بده بهتر کپی میکنه قبلی رو پاک کن بعد جدیده رو بزار دسترسیهاش رو هم بده همین..حتی نمیخوام خاموش کنی یبار ببند ستینگ رو باز کن نتیجه رو میبینی ..یه مدت روزی چند عکس عوض میکردم من

لینک ارسال

ممنون از پاسختون

فکر کنم چون پوشه سبستم رو دستکاری کردم به اینخاطر اجازه دخل و تصرف در فایل های prive-app نمیده

با همه برنامه های root امتحان کردم ولی همش کمبود حافظه میده

با adb sideload هم جواب نداد البته ریکاوری استوک هستش شاید با ریکاوری کاستوم جواب بگیرم حتما

با adb shell هم کمبود space میده

به هر حال ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...