رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی در فلش کردن گوشی htc desire 828 dual sim

ارسال های توصیه شده

دوستان وهمکاران گرامی

دوتا اسکرین شات از گوشی مورد نظر ضمیمه کردم میخوام فلشش کنم بعد از جستجوی زیاد این فایل رو براش پیدا کردم اما اولا توی این که واقعا همین رام براش مناسبه توی شکم به هر صورت دانلود کردم از سایت ایزی فریمور . منتها سئوال اینه اگر همین رام مناسبه چطور میره نصب. اخه باید zip باشه بشه با مموری کارت فلش کنی  که این rar  هست پسوندش حجم فایل هم خیلی فشرده کردند 50 مگ از حالت فشرده هم خارج کنی فایل اسکاتر داره اما فایل system.img  نداره که با spflash بزنی .خلاصه گیج شدم این چطور رایت میشه، خواهشا اساتید با تجربه راهنمایی کنند.سپاس 

لینک رام : 

https://easy-firmware.com/home/browse/category/id/18165/

photo_2017-12-08_03-47-05.jpg

photo_2017-12-08_03-47-11.jpg

Screenshot (1).png

لینک ارسال
در 50 دقیقه قبل، aliii گفته است :

دوستان وهمکاران گرامی

دوتا اسکرین شات از گوشی مورد نظر ضمیمه کردم میخوام فلشش کنم بعد از جستجوی زیاد این فایل رو براش پیدا کردم اما اولا توی این که واقعا همین رام براش مناسبه توی شکم به هر صورت دانلود کردم از سایت ایزی فریمور . منتها سئوال اینه اگر همین رام مناسبه چطور میره نصب. اخه باید zip باشه بشه با مموری کارت فلش کنی  که این rar  هست پسوندش حجم فایل هم خیلی فشرده کردند 50 مگ از حالت فشرده هم خارج کنی فایل اسکاتر داره اما فایل system.img  نداره که با spflash بزنی .خلاصه گیج شدم این چطور رایت میشه، خواهشا اساتید با تجربه راهنمایی کنند.سپاس 

لینک رام : 

https://easy-firmware.com/home/browse/category/id/18165/

photo_2017-12-08_03-47-05.jpg

photo_2017-12-08_03-47-11.jpg

Screenshot (1).png

قدم اول : دوست عزیز فایل rar هست باید با نرم افزار winrar از حالت rar خارجش کنی و در حالت zip قرار بدی
قدم دوم : درایورهای مخصوص گوشیتو نصب کن کامل روی سیستم
قدم سوم : نرم افزار دانلود کن
اموزش نرم افزار Flash Man :

۱- گزینه اندروید / ویندوز موبایل را انتخاب نمایید

۲- رام رسمي زيپ شده را آدرس دهی کنید 

۳- مسير لاگ عملکرد را انتخاب کنيد

۴- چهارمين گزينه براي ويندوز موبايل هست ، به این گزینه دست نزنید

۵- این گزینه برای اندروید کارایی دارد و برای  آپدیت بوت لودر و رادیو و ……. میباشد و فایلهایی با مشخصه radio – h boot  و ….. از این طریق فلش میشود 

۶- اين گزينه معمولا مربوط به مشکلات ۳G-LTE مي باشد که در صورتي که اين مشکل وجود داشت فايل PRL زيپ را انتخاب ميکنيم.اين گزينه اختياري است

۷- دستگاه خود را در حالت fastboot به سيستم وصل کنيد و بعد روي START برنامه کليک کنيد

۸- در صورتي که مراحل را به درستی انجام داده باشید ، دستگاه مورد نظر راه اندازی مجدد میشود و با پیغام  succesfull  مواجه خواهید شد 

پــســتــه لـال , ســکــوتــش دنــدان شــکــن اســت

داری میری بی زحمت Untitled.jpg  تشکر فراموش نشه

لینک ارسال
در هم اکنون، aliii گفته است :

محتویات فایل rar  رو با winrar به فایل زیپ تبدیل کنم و اسمش رو 2PREIMG.zip بگذارم بندازم مموری توی دانلود مود رایت نمیشه به نظرتون ؟ 

دوست عزیز اگر رام ota هستش میتونین این کارو بکنین
اگر نیست طبق آموزش قدم ب قدم پیش برین
کامل و اسون توضیح دادم

لینک ارسال
در 3 دقیقه قبل، behnam1991 گفته است :

دوست عزیز اگر رام ota هستش میتونین این کارو بکنین
اگر نیست طبق آموزش قدم ب قدم پیش برین
کامل و اسون توضیح دادم

ببینید من چندین رام با حجمهای مختلف برا این گوشی دیدم اصلا معلوم نیست چی به چیه ! مثلا اطلاعات مین و رادیو رو چک کردم رام هست با حجم 50مگ تا 1760 مگ دقیقا هم همنام ! حالا کدوومش با چه روشی میشه رایت کرد معما شده برام . لینک رو ببینید .من اون کم حجم رو دارم . توی اسکرین شات از HBOOT  اطلاعات هست. همیشه با مموری میزدم htc  ها رو این مورد یه مقدار گیجم کرده 

https://firmware.gem-flash.com/index.php?a=browse&b=category&id=2680

لینک ارسال
در 3 دقیقه قبل، aliii گفته است :

ببینید من چندین رام با حجمهای مختلف برا این گوشی دیدم اصلا معلوم نیست چی به چیه ! مثلا اطلاعات مین و رادیو رو چک کردم رام هست با حجم 50مگ تا 1760 مگ دقیقا هم همنام ! حالا کدوومش با چه روشی میشه رایت کرد معما شده برام . لینک رو ببینید .من اون کم حجم رو دارم . توی اسکرین شات از HBOOT  اطلاعات هست. همیشه با مموری میزدم htc  ها رو این مورد یه مقدار گیجم کرده 

https://firmware.gem-flash.com/index.php?a=browse&b=category&id=2680

دوست عزیز

فلش از طریق بوتلودر

در این روش نیاز به کارت حافظه است

کارت حافظه  رو فرمت کنید

فایل رام دانلود شده را تغییر نام به شناسه+img که در ابتدای فایل رام نوشته شده است بدهید

برای مثال: 0PAJIMG.zip یا 2PZFIMG.zip و….

فایل رام تغییر نام داده شده را به SD کارت کپی کنید

گوشی را خاموش کنید و سپس ولوم پایین و پاور را برای چندین ثانیه همزمان فشار دهید تا وارد بوتلودر مود شوید.

در این حالت دستگاه میبایست فایل رام را شناسایی و شروع به نصب کند

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...