رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

كانتقاد و پيشنهاد به مديريت محترم سايت

ارسال های توصیه شده

سلام

مم فقط در همين حد به دوستان عزيز بگم كه چون اين سايت رايگانه دليل نميشه هر چيزيو راحت اموزش بزارين

من پيشنهاد به مديريت اين هست كه

حتما بخش هاي خيلي خاصو مثل اموزش حذف جيميل يا ازين دسته اموزش هارو براحتي براي عموم به نمايش نزارن و براي اوناييكه واقعا

تعمير كارن بتونن استفاده كنن بقيه

فقط بخشهاي معمولي ما بازارمون افتضاس نزارين ديگه جوري بشه كه

بشينيم خونه

١٠٠٠ ٪‏ اينكارو كنين الان اكثر مشتريا ميان همه كارارو كردن بلدن ميگن تو نت ديديم يسري هم اسم اين سايتو ميارن

فقط در اين خد مشتريا نميدونن كه وقتي سيستم امنيتي روشنه نميتونن

غير فايل استوك چيزي نصب كنن اينم بدونن بايد بشينيم خونه اميده همه ما به چهارتا انلاكو ترميم سريال بود مه با طرح ريجيستري داره پاشيده ميشه

اوضارو بدتر نكنين من خودم سايت دارم

اقا ايليا هم در جريانه اگه يادش باشه

خودمم معرفي نميكنم اما به هيچ عنوان تحت هيچ شرايطي اموزش نميدنم حتي اگه مشتري ٢٠٠ هزارتومنم بده واسه اون فايل اينو به اشتراك بزارين بهتره كه همه اينكارو كنن من تو خيلي از سايتا ميبينم

حذف جيميل ١٠ هزار تومن واقعا نميدونم

بايد چي بگم بنظرم همه اين اموزشارو تو سايتاشون حذف كنن تو فوريوم ها هم

واسه اوناييكه اينكارن به نمايش بزارن ن كاربران معمولي 

99% مشترياي من همكارن

يني اينا نباشن ديگه تمومه كاره من يكي

يوزرها همه ياد گرفتن ديگه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

با سلام و درود 

از این پیشنهادها و انتقادها قبلا خیلی شده و به اندازه کافی پاسخ دادیم ولی باز برای شما شفافسازی میکنم 

موارد مرتبط با دنیای جی اس ام از جمله (حذف frp ، فلش رام ، روت وووو) همه اینها در کل دنیا عمومی هست یعنی توسعه دهنده های واقعی کار رو کشف میکنن و بیرون میدن 

خراب شدن بازار به چند عوامل بستگی داره : 

1. اولا نرم افزار فول میزدیم 15 تومن از مشتری میشد گرفت ولی الا همه خودشون نصب میکنن  بجز یه عده بی سواد
  2. اولا تعداد نرم افزارکار تو بازار کم بود ولی الا زیاد شده به دلیل نبود شغل ثابت در کشور 
  3. و رقابت برای بقا ...

اینکه طرف 10 تومن frp برمیداره چون مشتری خوب نداره اینکارو میکنه و تا حدودی هم باید بهش حق داد چون برای بقای خودش در بازار میجنگه و همینطور نیاز به درآمد داره تا نیازهای روزمره اش رو رفع کنه

و حال اینکه سایت ما چه نقشی در این بازار داره میگم

بنده چندین بار روزانه چند تعمیرکار رو پاسخ میدم اینکه نمیدونن یه نرم افزار ساده رو چطور بکار بگیرن اونوقت کاربر خانگی که هیچی از اینکار نمیدونه چطور میتونه نیازشو رفع کنه (اون هم frp)

سایت ما رایگان هست و مطالب تخصصی هم ارائه میشه و هیچ مشکلی نداره از لحاظ شرعی هم خیلی ثواب میکنن چون یک آموزشی که برای بدست آوردن آن زحمتی نکشیدن دارن میفروشنش آیا این درسته ؟ بعدش آیا اون فروشنده به کاربر خانگی نمیفروشه ؟ خب مسلما اکثر مشتریاش خانگی هستن چون کسی که میخواد خودش گوشیشو آنلاک کنه هزینه کارشو هم میده و اینجا محدود کردن سایت ما یعنی رفتن نان دزدها تو روغن و ما هیچوقت این حماقت رو نمیکنیم

تاپیک بسته شد

موفق باشید:Blow_Kiss_Emoji_42x42:

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • ILYA20 موضوع را قفل کرد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...