رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل بسته شدن contact بعد از کوک رام

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

در جریان فارسی سازی گوشی g900d فایل های سیتینگ و سیستم یو آی رو فارسی کردم و فایل فریمورک و تی دبلیو فریمورک رو هم نصب کردم برای کامپایل هم فارسی کردم

به این مشکل برخوردم که فایل contact رو اصلا کاری نداشتم باهاش همون اورجینال خودشه ولی وقتی روی گوشی رام کوک شده رو رایت می کنم وقتی گوشی بالا میاد برنامه مخاطبین کار نمی کنه

حالا نمی دونم کجای کار ایراد داره

البته خودم روی پوشه contact شک دارم چون همه برنامه ها توی پوشه خودشون فقط apk هستند و تمام ولی توی پوشه contact غیر از فایل apk یک پوشه هم هست یعنی SecContacts_M_OSup_Legacy_DCM.apk و پوشه oat که باز یه پوشه به اسم arm هست که داخلش این هست SecContacts_M_OSup_Legacy_DCM.odex 

بنظرم این فایل مخاطبین بر خلاف همه برنامه ها اودکس شده از کارخانه و سر لج داره با فارسی کردن فریمورک و سیستم یو آی و ...

کمک کنید تورو خدا

کجای کار غلطه

اصلا یه برنامه مخاطبین معرفی کنید جایگزاری کنم ولی کاملا با سیستم سازگار باشه بخصوص با برنامه sms تا بشه از اونجا مخاطب مورد نظر رو برای پیامک انتخاب کرد. چون الان که روی آیکون مخاطبین در برنامه sms کلیک می کنم میگه برنامه پیدا نشد که بخاطر متوقف شدن برنامه contact هستش

:Disappointed_but_Relieved_Face_Emoji_42x42:

لینک ارسال
در 53 دقیقه قبل، salahaddin2324 گفته است :

سلام دوستان

در جریان فارسی سازی گوشی g900d فایل های سیتینگ و سیستم یو آی رو فارسی کردم و فایل فریمورک و تی دبلیو فریمورک رو هم نصب کردم برای کامپایل هم فارسی کردم

به این مشکل برخوردم که فایل contact رو اصلا کاری نداشتم باهاش همون اورجینال خودشه ولی وقتی روی گوشی رام کوک شده رو رایت می کنم وقتی گوشی بالا میاد برنامه مخاطبین کار نمی کنه

البته خودم روی پوشه contact شک دارم چون همه برنامه ها توی پوشه خودشون فقط apk هستند و تمام ولی توی پوشه contact غیر از فایل apk یک پوشه هم هست یعنی SecContacts_M_OSup_Legacy_DCM.apk و پوشه oat که باز یه پوشه به اسم arm هست که داخلش این هست SecContacts_M_OSup_Legacy_DCM.odex 

بنظرم این فایل مخاطبین بر خلاف همه برنامه ها اودکس شده از کارخانه و سر لج داره با فارسی کردن فریمورک و سیستم یو آی و ...

کمک کنید تورو خدا

کجای کار غلطه

اصلا یه برنامه مخاطبین معرفی کنید جایگزاری کنم ولی کاملا با سیستم سازگار باشه بخصوص با برنامه sms تا بشه از اونجا مخاطب مورد نظر رو برای پیامک انتخاب کرد. چون الان که روی آیکون مخاطبین در برنامه sms کلیک می کنم میگه برنامه پیدا نشد که بخاطر متوقف شدن برنامه contact هستش

شما گوشی رو روت کن نرم افزار Root Uninstaller نصب کن
نرم افزار contact رو پاک کن گوشی رو ریستارت کن
بعد این رو نصب کن ببین مشکل اوکی میشه یا نه 

مخاطبین برای اندروید 7

مخاطبین برای اندروید 6

نتیجه اعلام کن

پــســتــه لـال , ســکــوتــش دنــدان شــکــن اســت

داری میری بی زحمت Untitled.jpg  تشکر فراموش نشه

لینک ارسال

سلام و ممنون از پاسختون

متاسفانه بعد روت کردن برنامه Root Uninstaller نتوانست حذفش کنه و خطای ناشناخته می داد

منم با برنامه root explorer اومدم و پوشه مربوط به کنتاکت را در priv-app حذف کردم

بعد گوشی رو ریستارت کردم

گوشی بالا اومد دیدم کلا برنامه حذف شده

حالا برنامه شما رو نصب کردم و نصب شد

اما وقتی اجرا می کنم باز میگه متوقف شده است

داداش درست شد وقتی ریستارت کردم

الان چجوری این برنامه شما رو توی پوشه سیستم بزارم که یه رام کوک شده درست حسابی داشته باشم بدون باگ در کنتاکت

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، salahaddin2324 گفته است :

سلام دوستان

کمک کنید تورو خدا

کجای کار غلطه

از کانتکت g900f استفاده کن و اینکه زمان جایگزینی زبان گوشی روی انگلیسی باشه بدون مشکل میاد بالا

لینک ارسال

دوستان ممنون با همون فایل اولی اسمش رو به اسم اصلی برنامه تغییر دادم شد یه فایل سیستمی بدون باگ

نخواستم تاپیک جدید باز کنم

چجوری یه کیبورد اصلی سامسونگ که قابلیت نوشتن به زبان فارسی رو داشته باشه رو به رام اضافه کنم

منظورم فایل apk و فایل lib  هستش ممنون

لینک ارسال
در 18 دقیقه قبل، salahaddin2324 گفته است :

دوستان ممنون با همون فایل اولی اسمش رو به اسم اصلی برنامه تغییر دادم شد یه فایل سیستمی بدون باگ

نخواستم تاپیک جدید باز کنم

چجوری یه کیبورد اصلی سامسونگ که قابلیت نوشتن به زبان فارسی رو داشته باشه رو به رام اضافه کنم

منظورم فایل apk و فایل lib  هستش ممنون

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-keyboard/samsung-keyboard-1-1-16-release/samsung-keyboard-1-1-16-android-apk-download/

لینک ارسال

داداش شرمنده

این صفحه کلید چون فایل lib همراش نیست فقط انگلیسی می نویسه باید فارسی رو براش از اینترنت گرفت ولی توی قسمت افزایش زبان هیچی نمیاره

تازه من به فایل اصلی کیبورد تبدیلش کردم ولی نمی تونم فارسی بهش اضافه کنم

lib ها رو از کجا گیر بیارم

لینک ارسال

داداش شرمنده

این صفحه کلید چون فایل lib همراش نیست فقط انگلیسی می نویسه باید فارسی رو براش از اینترنت گرفت ولی توی قسمت افزایش زبان هیچی نمیاره

تازه من به فایل اصلی کیبورد تبدیلش کردم ولی نمی تونم فارسی بهش اضافه کنم

lib ها رو از کجا گیر بیارم

دوست عزیز یه قند شکن فعال کن
ببین لیست زبان ها میاد بالا 

لینک ارسال

درستش کردم یه صفحه کلید فارسی مال یه ایرانی هستش گرفتم خیلی سبکه 500 کیلوبایت حجم داره و به خوبی کار می کنه

صفحه کلیدهای زیادی هستن که میتونی جایگزین صفحه کلید اصلی کنی

بهترین کیبرد که شباهت زیادی هم به کیبرد سامسونگ داره

لــیــنــک دانــلــود GooGle KeyBoard

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...