رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فارسی سازی G630-u10 به صورت دایمی با فایل 1kb باز هم از ILYA20

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان

برای اولین بار در ایران فارسی سازی G630-u10 به صورت دایمی با فایل یک کیلوبایتی باز هم از ILYA20

فلش به صورت DLOAD از طریق مموری

نحوه رایت:

فایل 1 کیلوبایتی رو دانلود کنید...

مموری کار را به پی سی وصل کنید...

داخل مموری کارت یه پوشه بسازی اسمشو بذارید DLOAD...

بعد این فایل رو بریزید داخل اون پوشه...

گوشی رو خاموش مموری کارت را وصل...

ولوم بالا و پایین رو گرفته و پاور رو نگه دارید...

اموزش سختی بود واقعا=))=))

دوستان شاهد باشید اولین فرومی هستیم که فایل رو ساختیم

بعدا کسی نمیتونه ادعا کنه :-;(

لینک دانلود

پسورد:MR.Ali

هر گونه کپی برداری از نظر شرعی حرام است

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

در کل فارسی سازی با فایل های چند کیلو بایتی منجر به پاک شدن پنل اعلان میشه که برای خل این مشکل باید شما فایل های cust رو از قسمت data و توی پوشه cust بردارید در پوشه ی cust اصلی کپی کرده و در نهایت با وایپ کردن پنل گوشیا برگردونین

لینک ارسال
در کل فارسی سازی با فایل های چند کیلو بایتی منجر به پاک شدن پنل اعلان میشه که برای خل این مشکل باید شما فایل های cust رو از قسمت data و توی پوشه cust بردارید در پوشه ی cust اصلی کپی کرده و در نهایت با وایپ کردن پنل گوشیا برگردونین

این مدل با ورژن 159 قابلیت روت نداره که بشه برگردوند یا فارسی کرد

فقط با این فایل فارسی میشه به طور دائم

لینک ارسال
این مدل با ورژن 159 قابلیت روت نداره که بشه برگردوند یا فارسی کرد

فقط با این فایل فارسی میشه به طور دائم

اولا بیلد 159 این مدل هم قابلیت روت هم رایت ریکاوری TWRP هم CWM را داره

دوما کی گفته تنها روش فارسی سازی بیلد 159 این مدل این فایل چند کیلو بایتیه جهت اطلاعتون باید عرض کنم با فایل G630-U10_Firmware_V100R001C00B159CUSTC433D001_Saudi Arabia_Channel-Others-fa-ok بدون مشکل پنل و به طور دایم فارسی میشه

لینک ارسال
شما که مدیرین و خیلی خوبم خطو نشون میکشین چرا به کاربراتون اطلاعات غلط میدین

اولا بیلد 159 این مدل هم قابلیت روت هم رایت ریکاوری TWRP هم CWM را داره

دوما کی گفته تنها روش فارسی سازی بیلد 159 این مدل این فایل چند کیلو بایتیه جهت اطلاعتون باید عرض کنم با فایل G630-U10_Firmware_V100R001C00B159CUSTC433D001_Saudi Arabia_Channel-Others-fa-ok بدون مشکل پنل و به طور دایم فارسی میشه

برای نصب ریکاوری cwm یا... باید گوشی انلاک بوتلودر بشه که فعلا سایتش بسته شد و با باکس هستش که بیشتر دوستان ندارن

G630-U10_Firmware_V100R001C00B159CUSTC433D001_Saudi Arabia_Channel-Others وقتی گوشی با بیلد پایینتر فارسی داشته باشه اینو بزنید فارسی میاد بالا و گوشی های که ورژن 159 باشه و فارسی نداشته باشه جواب نمیده

لینک ارسال
احسان جان این رامی که زدم بیلد 125 بود ولی با این حال با هیچ برنامه ای روت نشد .راهی به نطرت میرسه؟

سلام استاد گلم

من این مدل رو چندبار با کینگ روت روت کردم

یکم بدقلقه ولی میشه

لینک ارسال

دوستان با ایمیل کردن شماره سریال و سریال نامبر همراه مدل گوشی میتونن کد آنلاک رو دریافت کنن انشالاه بنده هم در حال آماده کردن فایل روت و ریکاوری کاستوم برای قرار دادن داخل سایت هستم

اما بنده این فایلا رو چندتا گوشی با بیلد پایین تر و هم ورژن که زبان فارسی

نداشتن امتحان کردم و بدون مشکل موفق به فارسی سازی شدم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...