رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی برای حذف frp تبلت پرستیژو

ارسال های توصیه شده

دوستان و اساتید سلام و خسته نباشید

تبلت پرتسیژو مدل 10se هست با سی پی یو راکیچیپ Prime10SE

با اینفینتی لود میشه و لاگ موفق میده که جیمیل برداشته شده اما بازم جیمیل داره

فایل فلش گرفتم براش و فلش زدم ولی بازم با دانگل میزنم و علی زغم لاگ موفق بازم جیمیل داره

با یه باگ از کیبورد به بعضی از برنامه ها از جمله gmail دست پیدا کردم و خاموشش کردم ولی بازم نتونستم جیمیل بهش بدم

با سرچ گوگل میرم برای دانلود برنامه و فایل منیجر دانلو میشه ولی دسترسی بهش ندارم

با بلوتوث براش میفرستم دریافت میکنه ولی اجازه نمیده به پوشه ی دانلود دسترسی پیدا کنم

دو روزه درگیرشم کسی میتونه راهنمایی کنه

فقط منوی ریکاوری داره که وقتی adb رو میزنم سایدلود فعال میشه ولی بازم نمیتونم هیچ کاری انجام میدم

ممنونم میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

اندرویدش چنده

اگه اندرویدش 6 از این باگ استفاده کن

1- ابتدا به یک شبکه وایفا وصل شوید

2- پس از آن در همان صفحه اتصال وایفا گزینه add netwok پیدا کنید و سپس یک کلمه انگلیسی به دلخواه تایپ کنید و همه کلمه را انتخاب کنید کنید تا دکمه های cut, copy, assist ظاهر شود

3- بر روی گزینه assist لمس کنید

4-در صفحه باز شده یک مرورگر باز می شود و می توانید فایل های بای پس frp آدرس اینترنتی وارد کنید و گوشی بای پس bypass frpکنید

لینک ارسال
اندرویدش چنده

اگه اندرویدش 6 از این باگ استفاده کن

1- ابتدا به یک شبکه وایفا وصل شوید

2- پس از آن در همان صفحه اتصال وایفا گزینه add netwok پیدا کنید و سپس یک کلمه انگلیسی به دلخواه تایپ کنید و همه کلمه را انتخاب کنید کنید تا دکمه های cut, copy, assist ظاهر شود

3- بر روی گزینه assist لمس کنید

4-در صفحه باز شده یک مرورگر باز می شود و می توانید فایل های بای پس frp آدرس اینترنتی وارد کنید و گوشی بای پس bypass frpکنید

درود این گزینه رو نمیاره

از باگ کیبورد میرم براش میتونم share رو میاره روی بلوتوث و اینترنت و جیمیل و .....

ولی مرورگر باز نمیشه

و فقط احازه سرچ توی اینترنت رو داره

و اینکه اجازه هیچ دانلودی نمیده

خیلی واسم عجیبه

لینک ارسال

به قسمت share میرسی بعدش دستتو بزار رو جیمیل میره تنظیمات برنامه حیمیل برو قسمت نوتیفیشن بعد app settings سه نقطه بالا رو بزن گزینه وارد کردن اکانت میری تنظیمات..اونجا حالا یا با فعال کردن oem یا با کلیر دیتا گوگل پلی سرویس و بعد غیر فعال کردنش و کلیر کش کردن setup wizard باید بشه البته این روش رو همه جواب میده ولی دسترسیها متفاوت

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...