ILYA20

رونمایی از اولین و قدرتمندترین نرم افزار GSD Android Tool محصول جی اس ام دولوپرز

پست های پیشنهاد شده

با باکس:Upside-Down_Face_Emoji_Icon_42x42:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، mnha376 گفته است :

چطوری با اودین ؟ چون اودین فایل .tar .md5 پشتیبانی می‌کنه ولی فایل بوت .img هست 

با برنامه 7ZIP به tar آرشیو کنید

لینک به ارسال

سلام میشه یکی توضیح بده چطوری از گزینه adb enabler استفاده کنیم؟من فایل بوت رو میزارم داخلش ولی همون بوت رو دوباره بهم تحویل میده!!یکی راهنمایی کنه

لینک به ارسال

سلام من یه هواوی y300_0100 دارم میخوام بوت لودر رو باز کنم هواوی هم دیگه کد نمیده با این برنامه میشه انلاکش کرد میشا بگین چکار باید بکنم

لینک به ارسال

سلام من یه هواوی y300_0100 دارم میخوام بوت لودر رو باز کنم هواوی هم دیگه کد نمیده با این برنامه میشه انلاکش کرد میشا بگین چکار باید بکنم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۲/۱۵ در 01:34، Ferip489 گفته است :

برای مشکلتون یک تاپیک مجزا باز کنید تا همکاران راهنمایی بکنن ، قسمت قوانین ارسال پست رو نیز ابتدا مطالعه بفرمایید

true love stays even in difficult times

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۶/۱۹ در 19:08، Takband گفته است :

سلام میشه یکی توضیح بده چطوری از گزینه adb enabler استفاده کنیم؟من فایل بوت رو میزارم داخلش ولی همون بوت رو دوباره بهم تحویل میده!!یکی راهنمایی کنه

سلام و درود

وقتیکه شما بوت را به برنامه میدید اون بوت را برای شما ادیت میکنه و همون بوت را براتون میده که ادیت کرده ( برای فعال سازی adb ) وقتیکه بوت را گرفتید با برنامه 7zip اون را به tar تغییر بدید و روی گوشی رایت کنید...

عجب معلم سختگيري است اين طبيعت كه اول امتحان ميگيرد بعد درس ميدهد

Gsm-developers [ GSD Dongle ] Ramin Gsm

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.