رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل could not activate iphone 5s بعد از رستور به ios 11.0.3

oxinpol

ارسال های توصیه شده

مشکل could not activate iphone 5s بعد از رستور به ios 11.0.3

دوستان کسی راحلی داره ؟؟؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]1570[/ATTACH]

آیفون هایی که هارد تعویض شده آپدیت نکنید

یفون هایی که هارد تعویض شده آپدیت نکنید.

نزدیک 1 ماه است که iOS 11 منتشر شده است و اکثر کاربران دستگاه های خود را به این نسخه ارتقا داده اند.

برخی از کاربران نیز با مشکلاتی متفاوت پس از این بروزرسانی مواجه شده اند.

از جمله از کار افتادن اسپیکر، ریستارت گوشی و از همه مهم تر اکتیو نشدن بعد از ریستور به 11.

گوشی هایی که هارد آنها تعویش شده اند را اصلا به iOS 11 ارتقا ندهید. این گوشی ها پس از بروزرسانی اکتیو نمی شوند

و در صفحه اکتیو iOS گیر می کنند. اکثر کاربران این مشکل را پیگیر شده اند، دلیل اکتیو نشدن این است ولی هنوز راه حلی برای این مشکل پیدا نشده است.

در صورت پیدا کردن راهی برای آن حتما با شما در میان خواهیم گذاشت

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...

من همچنین سیستم عامل آیفون خود را به نسخه 11 iOS به روز رسانی کردم، اما به نظر می رسد که این نسخه جدید با مجموعه ای از مشکلات همراه است. به غیر از آنچه شما گفتید، من نیز مشکل آزار دهنده دارم. پس از نصب iOS 11، عکس های من به صورت خودکار به HEIC ذخیره می شود. این یک فرمت تصویر جدید است که من در گذشته شنیده ام. نقطه بحرانی این است که نمی تواند با تمام سیستم عامل سازگار باشد. من تمام تصاویر HEIC را به ویندوز 10 همگام می کنم، اما نمی توانم به طور مستقیم آن را باز کنم. در حال حاضر، من فقط می توانم تبدیل به heic به JPG مبدل برای ویندوز برای کمک به. من نمی دانم آیا دیگر مسائل پنهان وجود دارد که باید حل شوند. به هر حال، امیدواریم که اپل بتواند یک راه حل جامع برای ما فراهم کند! helic to jpg converter for Windows

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...