رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل g900v سفارش امریکا (وریزون) بعد از ارتقا به اندروید 6

ارسال های توصیه شده

مشکل g900v سفارش امریکا (وریزون) بعد از ارتقا به اندروید 6

سلام و عرض ادب به همه ی اساتید عزیز

این گوشی برای اپدیت اومده بود و نسخه ی اندروید 4 بود

بعد از اپدیت به اندروید 6 فارسی پرید و الان با سیم کارت 4g گوشی به محض اینکه آرم رو رد میکنه دوباره ریست میشه

ولی با سیم کارت 3g مشکلی نداره و گوشی قشنگ کار میکنه

اومدم دانگرید کنم ارور داد و combination هم همینطور ارور میده

اومدم ریکاوری نصب کنم که کاستوم فارسی بزنم باز هم نصب ریکاوری ارور داد و متوجه شدم بوتلودر بستست

برای روت هم به مشکل خوردم و موفق نشدم که روت کنم تا بوتلودر رو باز کنم

مشتری رو مخم هست و میگه برگردون به حالت اول وگرنه میرم اتحادیه

دوستان تو این بازار خرابی بنده رو دریابید که ضرر نکنم - بعد از حل مشکل قطعا هدیه هم پرداخت میشه

- - - Updated - - -

برای روت و بازکردن بوتلودر هم به این دو لینک سر زدم ولی به دلیل ضعیف بودن زبان انگلیسیم موفق نشدم که متد هارو کامل تست کنم

روت

Update Verizon Galaxy S5 SM-G900V to Marshmallow 6.0.1 (PF4) and Keep Root | DroidViews

انلاک بوتلودر

[GUIDE] Unlocking the Galaxys S5 Bootloader … | Verizon Samsung Galaxy S 5

لینک ارسال

دروود....

دوست عزیز از مشتری وقت بگیرید اینکه نشد حرف میرم شکایت میکنم اتحادیه هم خودش 1 هفته مهلت میده به شما که مشکل مشتری رو حل بکنید اکثریت جاها همینطوریه.

موقع فلش فایل کمباینیشن چه خطایی میده سعی کنید اون فایلی که فیلد میده رو حذف کنید و دوباره تبدیل به tar کنید و فلش کنید این روش رو فایل 4.4 هم صدق میکنه.........

از چندتا فایل کمباینیشن استفاده کنید........به نسخه دیگه ایه از رام اندرویید 6 فلش کنید و دوبار تلاش کنید دانگرید کنید.....

موفق باشید.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
دروود....

دوست عزیز از مشتری وقت بگیرید اینکه نشد حرف میرم شکایت میکنم اتحادیه هم خودش 1 هفته مهلت میده به شما که مشکل مشتری رو حل بکنید اکثریت جاها همینطوریه.

موقع فلش فایل کمباینیشن چه خطایی میده سعی کنید اون فایلی که فیلد میده رو حذف کنید و دوباره تبدیل به tar کنید و فلش کنید این روش رو فایل 4.4 هم صدق میکنه.........

از چندتا فایل کمباینیشن استفاده کنید........به نسخه دیگه ایه از رام اندرویید 6 فلش کنید و دوبار تلاش کنید دانگرید کنید.....

موفق باشید.

ممنون از اینکه جواب دادین تست میکنم و خبر میدم

لینک ارسال
  • 6 ماه بعد...
در در 11 مهر 1396 در 22:04، HOSSEIN RACER گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر من  این گوشی رو چندروز پیش از امریکا واسه مادر بزرگم فرستادن و تمامه مشکلاته این دوستمون رو داشتم ولی خود به خود اوکی شد ولی الان به محضه اینکه به وای فای متصل میشه گوشی به صورته مداوم و پشته سر هم ریست میشه ولی اگه تو شارژ باشه اونم فقط و فقط شارژر خودش  ریست شدنش  متوقف میشه و میاد بالا میدونید علت چیه ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...