رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سوال در مورد دانگل هوا

davoddanialy

ارسال های توصیه شده

سلام

من دانگل هوا دارم

توی کانال تلگرامیتون گفتین که اجازه استفاده از فایل های قفل شکن جدیدتون رو به این دانگل دادید

حالا ما با آپدیت دانگل به ورژن جدید میتونیم از اون فایل ها استفاده کنیم یا باید دوباره پول داد یا برنامه جدیدی داره؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام

من دانگل هوا دارم

توی کانال تلگرامیتون گفتین که اجازه استفاده از فایل های قفل شکن جدیدتون رو به این دانگل دادید

حالا ما با آپدیت دانگل به ورژن جدید میتونیم از اون فایل ها استفاده کنیم یا باید دوباره پول داد یا برنامه جدیدی داره؟

درود

ما مجوز استفاده از متد مربوطه را داده ایم و تعیین تکلیف کننده محصول نیستیم بستگی به اونا داره در چه وسعت از مدل در اختیار شما قرار بده یا پولی بده و یا رایگان

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
سلام

من دانگل هوا دارم

علاوه بر پاسخ ایلیا جان این موضوع رو فراموش نکنید که توی کانال دانگل هوا گفتن که در حال تست هستن و هنوز به صورت beta هستش و به زودی one click میکنن و فکر نمیکنم نیاز به اکتیو جدید باشه

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...