رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست رام n920f

ارسال های توصیه شده

کسی رام اورجینال n920f داره راهنمایی کنه.

یا اینکه بگه با چه باکسی اوکی میشه. میشه برش گردوند به رام اورجینال n920f

چون دانلودینگش N920P هست مجبور شدم به کاستوم p برم. حالا میخوام برگردم همون اورجینال F خودش

[ATTACH=CONFIG]1438[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]1439[/ATTACH]

این مشخصات رام اورجینال خودشه

لینک ارسال

اگه به رام 7 رفتید کلا دیگه راه برگشتی ندارید به رام قبلی خودتون که 5.1.1 بود و گوشی شما n920p هستش تغییر یک نام در منوی گوشی اسم گوشی رو تغییر نمیده که رام اورجینال شما همون n920p هست اون رام اولیه n920f دستکاری شده هست باید یه گوشی مشابه اون پیدا کنید و بکاپ بگیرید اگه هنوز نرفتید 7 یا بیلد اخری 6 که رفتید شما پس هیچ راهی نداره

متاسفانه این گوشیا قاب پشتشون رو عوض میکنن که پشتت بزن f در منو هم کاری نداره تغییر میدن به f آنلاک میکنن سریالم تغییر میدن و میفروشن خریدشون به دردسرشون نمیارزه بخصوص که در پشت خیلی بی کیفیت هم میزنن براشون

لینک ارسال
اگه به رام 7 رفتید کلا دیگه راه برگشتی ندارید به رام قبلی خودتون که 5.1.1 بود و گوشی شما n920p هستش تغییر یک نام در منوی گوشی اسم گوشی رو تغییر نمیده که رام اورجینال شما همون n920p هست اون رام اولیه n920f دستکاری شده هست باید یه گوشی مشابه اون پیدا کنید و بکاپ بگیرید اگه هنوز نرفتید 7 یا بیلد اخری 6 که رفتید شما پس هیچ راهی نداره

متاسفانه این گوشیا قاب پشتشون رو عوض میکنن که پشتت بزن f در منو هم کاری نداره تغییر میدن به f آنلاک میکنن سریالم تغییر میدن و میفروشن خریدشون به دردسرشون نمیارزه بخصوص که در پشت خیلی بی کیفیت هم میزنن براشون

یعنی همه این کارا رو خود سامسونگ انجام میده؟

چون من چک کردم هم سریال هم جعبه همه چی اصله.

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920F 32GB - Specs - Phone More

لینک ارسال
یعنی همه این کارا رو خود سامسونگ انجام میده؟

چون من چک کردم هم سریال هم جعبه همه چی اصله.

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920F 32GB - Specs - Phone More

کلا تایپیک رو میگم درخواست یک رامی رو کردید که مال گوشی خودتون نیست

گوشی شما سری P که میشن اسپرینت تحت اپراتور هست بصورت قراردادی اپراتور میفروشه که معمولا سریال اصلیشون با 99 شروع میشه و اون رامی که داشتید که f زده توسط براردان قاچاقچی تهیه شده دقیقا میشه گفت این گوشیها رو با کلاه برداری آنلاک تغییر سریال میدن و حتی در پشت رو هم تغییر میدن میدن دست مردم که به احتمال خیلی زیاد با یک فول فلش سریال برگرده سر 99 و برخی مناطق مثل ایران 4G نده یا تیرترینگ کار نکنه ...به نظر من نمیاد کار سامسونگ باشه در سطح جهان هم پخش میشن یحتمل کار برادران چینی هست این کلاه برداری و من توصیه میکنم کلا طرف سری P نرید

گوشی شما هم جزو سری P هست دنبال رام گوشی دیگه ای براش نباشید در بهترین حالت رام پورت شده بتونه کمکتون کنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...