رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دانلود رام از پرتال سایت

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید

میخواستم فایل G900v رو از پرتال سایت دانلود کنم یه مشکلی هست موضوع زده شده فارسی و تو توضیحات زده فارسی ندارد الان من میتونم دانلود کنم ی ن ؟ فارسی هست ؟

دانلود بروزترین رامهای رسمی و فارسی سامسونگ SM-G900V بهمراه اموزش رایت و اپدیت 6.0.1

[ATTACH=CONFIG]1238[/ATTACH]

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود .

متاسفانه سرور توسط نویسنده های قبلی که دقت کافی در ارایه رام ها نمیکردند از این مشکلا داشته

طی دو ماه هست توسط کادر های این قسمت تمامی پست ها در حال اشکال زدایی هستند. به تعداد کمتری از پست های مونده (ما این اطلاعیه رو در کانالمون مطرح کردیم.) انشاالله تا چند روز آینده ویرایش ها به اتمام میرسه و یک سامانه بدون نقض خواهیم داشت

این پست هم رام فارسی ندارد

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود .

متاسفانه سرور توسط نویسنده های قبلی که دقت کافی در ارایه رام ها نمیکردند از این مشکلا داشته

طی دو ماه هست توسط کادر های این قسمت تمامی پست ها در حال اشکال زدایی هستند. به تعداد کمتری از پست های مونده (ما این اطلاعیه رو در کانالمون مطرح کردیم.) انشاالله تا چند روز آینده ویرایش ها به اتمام میرسه و یک سامانه بدون نقض خواهیم داشت

این پست هم رام فارسی ندارد

اها الان رام فارسی این مدل رو از کجا بیارم ؟

دوستان کسی رام فارسی این مدل رو داره ؟

ممنون میشم لینک بدید

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
دوستان کسی فایل فارسی این مدل رو داره ؟

ممنون میشم لینک بدید ضروریه

برای درخواست فایل یک تایپک ایجاد کنید بهتره این پست عنوانش برای مشکل مرکز دانلود هست

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...