رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

برای فارسی کردن باید روت کرد؟

ارسال های توصیه شده

خسته نباشید خدمت اساتید گرامی

اینظور که از مطالب معلوم هست.برای فارسی کردن گوشی ها و ساخت و ایجاد رام ها باید گوشی روت شود

حالا یک سوال

برای بعضی از مدل ها که فایل روت موجود نیست چکار باید کرد؟

وتوی سایت ها و حتی سایت فروش شما دیده شده همون مدل ها فارسی شدن

آیا راهی بجز روت هم برای ساخت فایل فلش فارسی وجود دارد؟

لینک ارسال
خسته نباشید خدمت اساتید گرامی

اینظور که از مطالب معلوم هست.برای فارسی کردن گوشی ها و ساخت و ایجاد رام ها باید گوشی روت شود

حالا یک سوال

برای بعضی از مدل ها که فایل روت موجود نیست چکار باید کرد؟

وتوی سایت ها و حتی سایت فروش شما دیده شده همون مدل ها فارسی شدن

آیا راهی بجز روت هم برای ساخت فایل فلش فارسی وجود دارد؟

سلام دوست عزیز روت برای راحتی کار هستش مثلا یه برنامه رو ویرایش میکنید بعد همونو دوباره برمیگردونید به گوشی برای تست چون دسترسی کامل دارید با روت

بدون روت باید رام بسازید و فلش کنید و تست کنید

لینک ارسال
سلام دوست عزیز روت برای راحتی کار هستش مثلا یه برنامه رو ویرایش میکنید بعد همونو دوباره برمیگردونید به گوشی برای تست چون دسترسی کامل دارید با روت

بدون روت باید رام بسازید و فلش کنید و تست کنید

ممنون بابت پاسخگویی

بنده تست کردم

با روت وقتی از رام بکاپ گرفته میشود مشکلی ندارد

ولی بدون روت وقتی ساخته میشود و حجم را هرچی میزنیم (چه همون حجم فایل اصلی و چه کم و زیاد کردم حجم) در زمان رایت system ارور میدهد در اودین

یه راهنمایی کاربردی ممنون میشم

لینک ارسال
ممنون بابت پاسخگویی

بنده تست کردم

با روت وقتی از رام بکاپ گرفته میشود مشکلی ندارد

ولی بدون روت وقتی ساخته میشود و حجم را هرچی میزنیم (چه همون حجم فایل اصلی و چه کم و زیاد کردم حجم) در زمان رایت system ارور میدهد در اودین

یه راهنمایی کاربردی ممنون میشم

ربطی نداره به ادیتون حتما ربط داره خود من فایل بدون روت زیاد گرفتم بدون مشکلی رایت میشن

سعی کنید یک فایل سیستم باز کنید و فقط فایلهای apk رو درون گوشی روت شده تست کنید بعد برگردونید و ادامه ماجرا

لینک ارسال
ربطی نداره به ادیتون حتما ربط داره خود من فایل بدون روت زیاد گرفتم بدون مشکلی رایت میشن

سعی کنید یک فایل سیستم باز کنید و فقط فایلهای apk رو درون گوشی روت شده تست کنید بعد برگردونید و ادامه ماجرا

بذارین دقیق بگم چیکار میکنم:

فایل فلش رو دانلود میکنم .بازش میکنم .فایل ها رو ادیت میکنم(این فایل هایی که ادیت کردم تست کردم هیچ مشکلی نداشتن)

فایل های ادیت شده رو جایگزین میکنم توی فایل فلشی که دانلود کرده بوده ام

وقتی با برنامه فایل system رو میبندم مشکلی نیست ولی در اودین ارور میدهد.(این مرحله روش خاصی دارد؟) یعنی بدون گوشی و بدون روت فایل رو میبندم

ولی وقتی فایل های ادیت شده را توی گوشی قرار دهده بودم و روت هست گوشی از system گوشی بکاپ میگیرم مشکلی در رایت وجود نداره

لینک ارسال
بذارین دقیق بگم چیکار میکنم:

فایل فلش رو دانلود میکنم .بازش میکنم .فایل ها رو ادیت میکنم(این فایل هایی که ادیت کردم تست کردم هیچ مشکلی نداشتن)

فایل های ادیت شده رو جایگزین میکنم توی فایل فلشی که دانلود کرده بوده ام

وقتی با برنامه فایل system رو میبندم مشکلی نیست ولی در اودین ارور میدهد.(این مرحله روش خاصی دارد؟) یعنی بدون گوشی و بدون روت فایل رو میبندم

ولی وقتی فایل های ادیت شده را توی گوشی قرار دهده بودم و روت هست گوشی از system گوشی بکاپ میگیرم مشکلی در رایت وجود نداره

هر دو بیت رو تست کنید و به فرمت سیستم دقت کنید ext4 یا img خالی باشه ..اگه همون اول ارور میده با ابزارهای مختلفی هم تست کنید

لینک ارسال
هر دو بیت رو تست کنید و به فرمت سیستم دقت کنید ext4 یا img خالی باشه ..اگه همون اول ارور میده با ابزارهای مختلفی هم تست کنید

هر دو بیت رو که گفتید از دیشب تست کرده ام.img و ext4 درست هست.ولی به قل شما هموان اول ارور رو میده

میشه بگید از چه روشی درست میکنید شما؟

لینک ارسال
هر دو بیت رو که گفتید از دیشب تست کرده ام.img و ext4 درست هست.ولی به قل شما هموان اول ارور رو میده

میشه بگید از چه روشی درست میکنید شما؟

آخرین بار از کیچن زیر استفاده کردم همه روشها رو ارائه میده

معرفی ASSAYYED KITCHEN - جی اس ام دولوپرز | Gsm-developers

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...