رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل a520f -dm verity-failed to mount /data (invalid argument)

ارسال های توصیه شده

درود ناکس به هیچ عنوان صفر نمیشه (فعلا راه حلی نیست که بشه دورش زد) روی مدل دیگه تست کردم و جواب گرفتم شما به جا تک فایل چهارفایل بزن چه بهتر
گوشیهای جدید همه اینطور هستن دیتا را انکریپت میکنه شرکت برای امنیت بهتر اگه کتر میکنه گوشی مشکلی ندارید

ببخشیداینقدسوال میپرسم

آیادرکارهای زیرهم ناکس یک میشه؟

1-زدن فریم کشوردیگه بجای فریم اصلی؟

2-دانگریدفریم گوشی(فریم اصلی منتهاورژن پایین تر)؟

3-عوض کردن ریکاروی استوک گوشی باکاستوم؟ .

.

منظورتون روازاینکریپت نفهمیدم!معنیش رومی دونم که میشه رمزگذاری ولی چرامانت نمیشه چه کارهای باگوشی انجام بدیم این اتفاق میفته؟یعنی مانت نمیشه؟ . .

.

.

اگه فکرمیکنیدجوابش طولانیه هرجامطلبی دراین زمینه هست لطفاآدرس بدید.باسپاس

لینک ارسال

فریمور رسمی هر منطقه ای ناکس رو یک نمیکنه

در مورد دانگرید مطمئن نیستم

تغییر ریکاوری هم ناکس تغغیر پیدا میکنه 100 درصد

انکریپت مختص چن مدل از گوشی های سامسونگه که اجازه مانت دیتا رو توی twrp نمیده مگه اینکه یکبار دیتا فرمت بشه(توی بعضی از مدلا)

لینک ارسال
فریمور رسمی هر منطقه ای ناکس رو یک نمیکنه

در مورد دانگرید مطمئن نیستم

تغییر ریکاوری هم ناکس تغغیر پیدا میکنه 100 درصد

انکریپت مختص چن مدل از گوشی های سامسونگه که اجازه مانت دیتا رو توی twrp نمیده مگه اینکه یکبار دیتا فرمت بشه(توی بعضی از مدلا)

یعنی مابیاییم وفریم رسمی اروپاروبزنیم روی فریم خاورمیانه ناکس یک میشه؟

درموردفرمت که من چندبارفایلpitدرون پوشه رام روبه برنامه اودین دادم وچیزی تغییرنکرد!یعنی این گوشی جزهمون استثناهاهستش؟

لینک ارسال

درموردفرمت که من چندبارفایلpitدرون پوشه رام روبه برنامه اودین دادم وچیزی تغییرنکرد!یعنی این گوشی جزهمون استثناهاهستش؟

عرض کردم فریمور رسمی ناکس رو یک نمیکنه

در مورد فرمت اگه اشتباه نکنم یه فایل zip از طریق کاستوم ریکاوری رایت میشه و دیتا فرمت میشه بعدش دیتا قابل مانت (برا روت n920p استفاده کردم)

لینک ارسال

الان که چک کردم یه فایل بوت دیگه پچ میشه توی ریکاوری (همون zip که گفتم)بعدش دیتا قابل مانت شدنه

در مورد ساخت اون فایل بوته اطلاعی ندارم

لینک ارسال

سلام ناکس تغییر نمیکنه هر فریمور رسمی که بزنید حالا فرقی نداره

اون انکریپت هم گفتم تمام گوشیهای جدید انکریپت هستن اغلب نه فقط گوشیهای سامسونگ برای همین ریکاوری نمیتونه دیتا رو مانت کنه ..از خود twrp گزینه wip برید گزینه سمت چپ زده format data اونو بزنید کیبورد میاد بالا بنویسید yes کل حافظه فرمت میشه بعدش یا باید کرنل بوت که انکریپ رو حین بون لغو میکنه نصب کنید یا پچ زیپ no verfi که هر کدومو سرچ کنید هستند روی اینترنت(البته نباید بعد فرمت روشن بشه گوشی پس فایلها رو از روی رم یا otg باید نصب کنید)

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

باسلام مجددخدمت دوستان واساتیدگرامی

دوستان درحال حاضراندروید7واسه این گوشی اومده ومن ازطریق otaدانلودش کردم ولی نصب نکردم وفعلاهم قصدنصب کردن ندارم

میخواستم بدونم این فایل دانلودشده تاکی همینجورروی گوشی باقی میمونه وبعدامیشه نصبش کرد؟درواقع چه کارهایی باعث میشه این فایل ازبین بره ونیازبه دانلودمجددباشم؟

2-این فایل دقیقاکجاقرارداره؟آیامیشه ازش کپی گرفت ودرجایی ذخیره کردوبعداازش استفاده کرد؟(دقت کنیدکه الان گوشی روت نیست ومن به بعضی جاهادسترسی ندارم)

3-اگه من بخوام مجددااین گوشی روروت کنم بهترین روش روبهم معرفی کنید.باسپاس

لینک ارسال
باسلام مجددخدمت دوستان واساتیدگرامی

دوستان درحال حاضراندروید7واسه این گوشی اومده ومن ازطریق otaدانلودش کردم ولی نصب نکردم وفعلاهم قصدنصب کردن ندارم

میخواستم بدونم این فایل دانلودشده تاکی همینجورروی گوشی باقی میمونه وبعدامیشه نصبش کرد؟درواقع چه کارهایی باعث میشه این فایل ازبین بره ونیازبه دانلودمجددباشم؟

2-این فایل دقیقاکجاقرارداره؟آیامیشه ازش کپی گرفت ودرجایی ذخیره کردوبعداازش استفاده کرد؟(دقت کنیدکه الان گوشی روت نیست ومن به بعضی جاهادسترسی ندارم)

3-اگه من بخوام مجددااین گوشی روروت کنم بهترین روش روبهم معرفی کنید.باسپاس

اینجا کسی نیست؟!

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
اینجا کسی نیست؟!

درود

فریمور دانلود شده از طریق update گوشی هر زمان خواستید میتونید نصب کنید فقط نباید گوشی رو روت کنید . قطعا نگران اینکه یه زمان دیگه ای نمیشه از این قسمت آپدیت کرد نباشید تا جایی که یادمه الا حتی i9300 هم از اون قسمت آپدیت میشه پس با خیال راحت روی گوشی کار کنید.

مسیر این آپدیت رو چک نکردم ولی احتمالا در پارتیشن cache باشه

در موارد کینوکس و مانت نشدن دیتا در ریکاوری عزیزان اطلاعات بسیار دقیقی رو در اختیار شما قرار دادن

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...