رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

در خواست آموزش فارسی Galaxy On5 SM-G5520

ارسال های توصیه شده

خسته نباشید من زبان گوشی g5520 رو تغییر میدم فایل ها رو وقتی میندازم توی گوشی و میخوام ازش بکاپ بگیرم.زمانی که گوشی رو ریستارت میکنم فایل هایی که جایگزین کردم حذف میشن.

مشکل از چیه

لینک ارسال
خسته نباشید من زبان گوشی g5520 رو تغییر میدم فایل ها رو وقتی میندازم توی گوشی و میخوام ازش بکاپ بگیرم.زمانی که گوشی رو ریستارت میکنم فایل هایی که جایگزین کردم حذف میشن.

مشکل از چیه

دسترسی هارو مثل سایر فایل ها قرار میدید؟

لینک ارسال

منظورتون از دسترسی چیه؟

من برای باقی گوشی ها برنامه ها مثل ستینگ رو فارسی میکنم میذارم توی گوشی بدون مشکل فارسی میشه و بکاپ هم میگیرم

در ضمن توی بعضی از گوشی ها پوشه csc وجود ندارد که فایل language رو ادیت کنم اون مشکل چیه؟

لینک ارسال
منظورتون از دسترسی چیه؟

من برای باقی گوشی ها برنامه ها مثل ستینگ رو فارسی میکنم میذارم توی گوشی بدون مشکل فارسی میشه و بکاپ هم میگیرم

در ضمن توی بعضی از گوشی ها پوشه csc وجود ندارد که فایل language رو ادیت کنم اون مشکل چیه؟

ببینید شما بعد از تغیرات که توی SETTINGS میدید باید OVERWRITE کنید توی پوشه سیستم و محل SETTINGS قبلی. بعد از کپی کردن باید دسترسی روی rw-r--r-- باشه مثل بقیه فایل هاتون

لینک ارسال
ببینید شما بعد از تغیرات که توی SETTINGS میدید باید OVERWRITE کنید توی پوشه سیستم و محل SETTINGS قبلی. بعد از کپی کردن باید دسترسی روی rw-r--r-- باشه مثل بقیه فایل هاتون

متوجه نمیشم شرمندتونم.میشه کامل بگین چیکار کنم؟

لینک ارسال
متوجه نمیشم شرمندتونم.میشه کامل بگین چیکار کنم؟

شما الان مراحل کارتون به چه صورت بوده

یکبار توضیح بدید؟

لینک ارسال
شما الان مراحل کارتون به چه صورت بوده

یکبار توضیح بدید؟

من فایل secsetting رو از گوشی g5520 خارج کردم و فارسی کردم

بعد از بستن فایل اندروید secsetting به داخل پوشه priv-app رفتم و فایل رو به جای اصلیش قرار دادم

فارسی شد ولی وقتی خاموش و روشن(ریستارت) میکنم گوشی رو و بالا میاد فایل فارسی شده حذف شده و فایل اصلی جایگزین میشه

لینک ارسال
من فایل secsetting رو از گوشی g5520 خارج کردم و فارسی کردم

بعد از بستن فایل اندروید secsetting به داخل پوشه priv-app رفتم و فایل رو به جای اصلیش قرار دادم

فارسی شد ولی وقتی خاموش و روشن(ریستارت) میکنم گوشی رو و بالا میاد فایل فارسی شده حذف شده و فایل اصلی جایگزین میشه

یعنی وقتی با مورلوکال هم میزارید رو فارسی فارسی نمایش داده نمیشه؟

لینک ارسال
یعنی وقتی با مورلوکال هم میزارید رو فارسی فارسی نمایش داده نمیشه؟

نه دیگه.میگم اصلا فایلی ک خودم فارسی رو بهش اصافه کردم نمیمونه .و فایل اصلی و بدون ادیت شده جایگزین میشه

برای تمام فایل ها هم اینجوره framework و فایل های priv-app و ...

لینک ارسال
  • wahid26 عنوان را به در خواست آموزش فارسی Galaxy On5 SM-G5520 تغییر داد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...