رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل ساخت اپل ایدی؟؟

mohsen8

ارسال های توصیه شده

دقیقا همینو رفتم با ایپی آمریکا میل جدید و کلا از اول رفتم بازم همونه گزینه none نمیاد وارد کردن کارت اجباری:45:

فکر کنم ایتونزتو ابدیت کردی؟

بانسخه قبلی یه تست کن

لینک ارسال
  • پاسخ 26
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام و ادب خدمت اساتید گرامی

برای ساخت اگر از طریق سایت بسازید و بعد بخواهید باآیتونز reveiw کنید گزینه none نمیاد.

از داخل اپ استور آیتونز یه اپلیکیشن انتخاب کنید..بعد درخواست اپل ایدی کرد create new apple id رو بزنید و باقی مراحل...

گزینه none هم میاد..ترجیحا از اکانت وی پی ان استفاده کنید چون سایفون و...جواب نمیده.

ضمن اینکه با این روش روزی بیشتر از دوتا نمیشه ساخت..دوستان هم تست کردن گفتن بیشتر از دوتا نمیشه.

لینک ارسال
سلام و ادب خدمت اساتید گرامی

برای ساخت اگر از طریق سایت بسازید و بعد بخواهید باآیتونز reveiw کنید گزینه none نمیاد.

از داخل اپ استور آیتونز یه اپلیکیشن انتخاب کنید..بعد درخواست اپل ایدی کرد create new apple id رو بزنید و باقی مراحل...

گزینه none هم میاد..ترجیحا از اکانت وی پی ان استفاده کنید چون سایفون و...جواب نمیده.

ضمن اینکه با این روش روزی بیشتر از دوتا نمیشه ساخت..دوستان هم تست کردن گفتن بیشتر از دوتا نمیشه.

از طریق سایت و با سایفون همین امروز ساختم یکی

من فکر میکنم ورژن جدید اینجور شده باشه

لینک ارسال

ورژن قدیمی نصب کردم ربطی به ورژن نداشت کلا روندش کمی تغییر کرده از سایت که میریم نمیشه برا من میل روسیه درست کردم و از خود آیتونز رفتم اوکی شد

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...