رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل روشن نشدن وا فای hotspat در s7 G930P

ارسال های توصیه شده

سلام از دوستانی که میتوانند در این زمینه کمک و راهنمایی کنن عاجزانه تقاصا دارم.

گوشی من galaxy s7 flat g930p اوپراتور اسپرینت سفارش امریکا هست و تنها چیزی که منو رنج میده اینه که تترینگ هات اسپات گوشی روشن نمیشه و داخل منو تنظیمات وجود نداره

گزینه Download faster در منو موجود نیست

داخل تنظیمات sms گزینه delivery report نداره و طی برسی های که انجام دادم متوجه شدم که اوپراتور اسپیرینت یک سری از امکانات رو قفل کرده تا وقتی گوشی رو داخل شبکه خودش اکتیو کردی باز و قابل استفاده بشه

متاسفانه هیچ سایت ایرانی راجب این موضوع حرفی نزده و این مشکل باز گشایی نشده من از شما خواهشمند ام که اگر براتون مقدوره در این رابطه منو راهنمایی کنید.

تشکر...

میلاد جان شما سئوال میپرسی و جوابشم خودت میدی

نه تنها توی سایتای ایرانی بلکه توی سایتای خارجی هم سولیشنی برای این مشکل نیست

تنها راه استفاده اینه یه رام کوک شده استفاده کنید

لینک ارسال
  • پاسخ 27
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
چطوری میتونم مشکلش رو حل کنم آیا راه حلی هست؟

دوست عزیز این روشی که میگم رو امتحان کن شاید درست بشه

اول گوشی رو روت کن

نرم افزار روت اکسپلورر رو نصب کن

از مسیر root/system فایل build.prop رو باز کن به صورت متن

net.tethering.noprovisioning=true

این متن رو به آخرش اضافه کن

اعلام نتیجه یادت نره

آرزو دارم روزی این حقیقت به واقعیت مبدل شود که همه*ی انسان*ها برابرند.

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوستان اگر کسی این مشکل روشن نشدن نقطه اتصال hotspot براش پیش اومده و راه حلش رو بلده برام راهنمایی کنه

رام کوک شده یا هر روشی برام معرفی کنید

ممنون میشم

هنوز نتونستم مشکلش رو حل کنم

باتشکر

لینک ارسال

دوست عزیز فقط یه روش هست که البته روی s7 edge تست شده ولی در کل گوشیهای sprint یه سری مشکلات وجود داره حتی در سری اپل .بعضی وقتا با اپدیت دیتای پروفایل مشکل حل میشه براحتی

روش بعدی که روی s7 edge تست شده و جواب داده اینه که اول میری تو سایت زیر ثبت نام میکنید

Cell Phones, Mobile Phones & Wireless Calling Plans from Sprint روی گزینه sign in بزن و تو صفحه جدید create رو بزن تا وارد صفحه ثبت نام بشی

بعد وارد سایت شوید و بخش مربوطه رو add کنید تا hotspot کار کنه

اموزشش تو سایت زیر هست به انگلیسی هست امتحان کنید حتما جواب میگیرید

Troubleshoot issues related to mobile hotspots and your Samsung Galaxy S7 edge

تنها زمانی قادریم از بالا به کسی نگاه کنیم که بخواهیم او را از زمین بلند کنیم

لینک ارسال
دوست عزیز فقط یه روش هست که البته روی s7 edge تست شده ولی در کل گوشیهای sprint یه سری مشکلات وجود داره حتی در سری اپل .بعضی وقتا با اپدیت دیتای پروفایل مشکل حل میشه براحتی

روش بعدی که روی s7 edge تست شده و جواب داده اینه که اول میری تو سایت زیر ثبت نام میکنید

Cell Phones, Mobile Phones & Wireless Calling Plans from Sprint روی گزینه sign in بزن و تو صفحه جدید create رو بزن تا وارد صفحه ثبت نام بشی

دوست عزیز یکم بیشتر راهنمایی کنید هنوز نتونستم ثبت نام کنم

لینک ارسال

سلام دوست من

توی ثبت نام اگه Create زدم صفحه دیگه میای جای ثبت نام کردن میگه شماره مبایل وارد کنید شماره مبایلم رو بزنم یا شماره سریال گوشی

لینک ارسال

برادر ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.

لینک ارسال
برادر ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.

درود شما که اینقدر مبتدی هستید باید حتما به یک نرمک افزار کار مراجعه کنید چون اگر مشکلی برای گوشیتون پیش بیاد کسی اینجا مسولیتشو قبول نمیکنه

و شما میمونید با یه هزینه بالا برای تعمیر گوشیتون

پ.ن:

من تعجب میکنم چطور همکاران اینقدر راحت قلقای کارمون رو در اختیار یوزرهایی که همکار نیستن قرار میدن

من هیچ حرفی ندارم اما فردا وقتی بیکار نشستید گله نکنید

با آرزوی سر بلندی

لینک ارسال
درود شما که اینقدر مبتدی هستید باید حتما به یک نرمک افزار کار مراجعه کنید چون اگر مشکلی برای گوشیتون پیش بیاد کسی اینجا مسولیتشو قبول نمیکنه

و شما میمونید با یه هزینه بالا برای تعمیر گوشیتون

پ.ن:

من تعجب میکنم چطور همکاران اینقدر راحت قلقای کارمون رو در اختیار یوزرهایی که همکار نیستن قرار میدن

من هیچ حرفی ندارم اما فردا وقتی بیکار نشستید گله نکنید

با آرزوی سر بلندی

داداش گوشی رو به همه نرم افزارهای شهرمان بردم هیچ ** نتونست کاری کنه و همش میگن فلش میخواد اینجا نرم افزار کار خوب نداریم

برای همین دارم از شما می پرسم. ممنون میشم درمورد همین سایتی که گفتی یکم بیشتر راهنمایی کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...