رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل روشن نشدن وا فای hotspat در s7 G930P

ارسال های توصیه شده

یه مشکلی دارم در گوشی s7 مدل G930P اندروید 7 اتصال وای فای hotspat روشن نمیشه میخوام از یه گوشی دیگه از اینترنتش استفاده کنم اما روشن نمیشه اصلا جای تنظیماتش خالیه و حتی با برنامه شریت هم نمیتونم بفرستم چکار باید بکنم

ممنون میشم کسی راهنمایی بکنه

لینک ارسال
  • پاسخ 27
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

دوست عزیز اگه بلوتوث هم کار نکنه که حتما مشکل نرم افزاریه باید فلش کنید گوشیتونو

بعض وقتا بخاطر اپدیت جدید این اتفاق میوفته یعنی باید گوشیتونو به بالاترین ورژن ارتقا بدید

تنها زمانی قادریم از بالا به کسی نگاه کنیم که بخواهیم او را از زمین بلند کنیم

لینک ارسال

دوست عزیز اگه بلوتوث هم روشن نشه مشکل نرم افزاریه باید فلش کنید گوشی رو

یا اینکه گوشی رو به بالاترین ورژن ارتقا بدید تو این مدل گوشی این مشکل زیاد پیش میاد

لینک ارسال

بلوتوث کار میکنه وای فای هم کار میکنه فقط اتصال hotspat کار نمیکنه بروز رسانی به اپدیت جدید هم کردم باز نشد یه بار هم بردمش بازار فلاش کردم باز نشد

مشکلش چیه یعنی ممکنه با اپدیت جدید مشکلش رو حل کنن یا باید فلاش بشه

لینک ارسال
بلوتوث کار میکنه وای فای هم کار میکنه فقط اتصال hotspat کار نمیکنه بروز رسانی به اپدیت جدید هم کردم باز نشد یه بار هم بردمش بازار فلاش کردم باز نشد

مشکلش چیه یعنی ممکنه با اپدیت جدید مشکلش رو حل کنن یا باید فلاش بشه

دوست عزیز این گوشی مخصوص اپراتور امریکا هستش

بعضی امکانات رو لاک کردن

آرزو دارم روزی این حقیقت به واقعیت مبدل شود که همه*ی انسان*ها برابرند.

لینک ارسال

دوست عزیز از فیلم زیر استفاده کنید مشکلتون اشالله حل میشه

اگه نشد از نرم افزارهای جانبی هات اسپات استفاده کنید فرقی نمیکنه

لینک ارسال

داداش با این برنامه ها هم جواب نداد

گوشیم سامسونگ s7 g930p سفارش آمریکا هست

تا جایی که تو نت جستجو کردم خیلی ها با این مدل این مشکل رو دارن و این مدل گوشیها رو محدود کردن و فقط رو اپراتورش فعال میشوند و باید انلاگ بشه تا hotspot فعال بشه آیا همچین چیزی هست؟

لینک ارسال

سلام از دوستانی که میتوانند در این زمینه کمک و راهنمایی کنن عاجزانه تقاصا دارم.

گوشی من galaxy s7 flat g930p اوپراتور اسپرینت سفارش امریکا هست و تنها چیزی که منو رنج میده اینه که تترینگ هات اسپات گوشی روشن نمیشه و داخل منو تنظیمات وجود نداره

گزینه Download faster در منو موجود نیست

داخل تنظیمات sms گزینه delivery report نداره و طی برسی های که انجام دادم متوجه شدم که اوپراتور اسپیرینت یک سری از امکانات رو قفل کرده تا وقتی گوشی رو داخل شبکه خودش اکتیو کردی باز و قابل استفاده بشه

متاسفانه هیچ سایت ایرانی راجب این موضوع حرفی نزده و این مشکل باز گشایی نشده من از شما خواهشمند ام که اگر براتون مقدوره در این رابطه منو راهنمایی کنید.

تشکر...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...