رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اسانترین روش ترمیم سریال پردازنده mtk

ارسال های توصیه شده

فایل زیر رو دانلود کنید و اکسترکت کنید

IMEI Generator

بعد از اکسترکت داخل پوشه سه تا فایل هست

Screenshot%20(18).png

گزینه IMEI Generator.bat انتخاب و اجرا کنید ی صفحه cmd باز میشود گزینه 1(start رو بزنید بعد سریال ها رو تایپ کنید و اینتر رو بزنید بعد از شما یک سوال میپرسد گزینه j رو انتخاب کنید در اخر فایل ساخته شده بنام MP0B_001 در پوشه ساخته میشود (توجه قبل از اجرای نرم افزار فایل MP0B_001 رو حذف کنید) بعد گوشی رو روت کنید و فایل MP0B_001 بر روی گوشی کپی کنید سپس ب کمک نرم افزار root exploer فایل رو ب مسیر /data/nvram/md/NVRAM/NVD_IMEI/MP0B_001 کپی کنید و گوشی رو ریسیت کنید

تمام سریال با موفقیت ترمیم شد

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

این روش بعد از فکتوری ریست سریال میپره و باید ازنو انجام بشه

بهترین روش که شخصا تا الان به مشکل نخوردم باهاش استفاده از مود cm دانگل cm2 هستش

لینک ارسال
این روش بعد از فکتوری ریست سریال میپره و باید ازنو انجام بشه

بهترین روش که شخصا تا الان به مشکل نخوردم باهاش استفاده از مود cm دانگل cm2 هستش

ریسیت هم کردم پاک نشد سریالش

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
بعضی مدل ها پاک میشن

y600 پاک شده با این روش

y600 رو حتی با باکس bst سریال بزنی پاک میشه من بعضی مدلها رو با فلش تولز میزنم فایل nvram با سریال خودشو میسازم و با فلش تولز فلش میکنم

5teamgsm 

لینک ارسال
y600 رو حتی با باکس bst سریال بزنی پاک میشه من بعضی مدلها رو با فلش تولز میزنم فایل nvram با سریال خودشو میسازم و با فلش تولز فلش میکنم

با cm2 زدم y600 دوبار فلش کردم و فکتوری سریالش تکونم نخورد

bst که چیزی نیست

cm2 تخصصش مدیاتکه

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...
فایل زیر رو دانلود کنید و اکسترکت کنید

https://www.mediafire.com/?j35b1f89fezidiw

بعد از اکسترکت داخل پوشه سه تا فایل هست

Screenshot%20(18).png

گزینه IMEI Generator.bat انتخاب و اجرا کنید ی صفحه cmd باز میشود گزینه 1(start رو بزنید بعد سریال ها رو تایپ کنید و اینتر رو بزنید بعد از شما یک سوال میپرسد گزینه j رو انتخاب کنید در اخر فایل ساخته شده بنام MP0B_001 در پوشه ساخته میشود (توجه قبل از اجرای نرم افزار فایل MP0B_001 رو حذف کنید) بعد گوشی رو روت کنید و فایل MP0B_001 بر روی گوشی کپی کنید سپس ب کمک نرم افزار root exploer فایل رو ب مسیر /data/nvram/md/NVRAM/NVD_IMEI/MP0B_001 کپی کنید و گوشی رو ریسیت کنید

تمام سریال با موفقیت ترمیم شد

رمز آنزیپ لطفا

من باختم اما کسی جز ما نخواهد برد.. .. ..

لینک ارسال
رمز آنزیپ لطفا

SiavashSSadr

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...