رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل سیاه شدن تصویر lg-g3

ارسال های توصیه شده

• 3 هفته بعد...
در در 2 خرداد 1397 در 23:57، Rociano گفته است :

سلام این مشکل اصلا سخت افزاری نیست و شما باید ببینید جدیدا چه برنامه ای نصب کردید که روی کنترل صفحه نمایش گوشی تون تحت تاثیر گذاشته.من بعد از نصب چندفیلترشکن دچار این مشکل شدم.بعد از حذف این برنامه ها درست شد.البته درست و حسابی باید پاکشون کنید!

مشکل نرم افزار نیست من رام هم زدم ولی باز همونطور

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
سلام خدمت دوستان عزیز.چن وقت پیش گوشی منم دچار همین بلایی که دوستان اکثرا دارن شد.گوشیم هی روشن و خاموش میشد(ری استارت) که فهمیدم از باتریه و با تهیه یه باتری اوریجینال مشکلم حل شد و گوشی شد عین روز اولش.اما مشکل دیگه که داشتم خاموش شدن صفحه درحالی ک گوشی روشن بود و تاچ کارمیکرد.ینی باید چن بار دکمه پاور رو میزدم که صفحه برای چن لحظه روشن بشه.اما وضعش رفته رفته خرابتر شد تاجاییکه اصا نمیتونسم باش کارکنم.بردمش چن جا برا تعمیر.یکی گف از تاچ و ال سی دی میتونه باشه بعضیام گفتن باید برد عوض کنی و...قیمت گرفتم تاچ ال سی دی 300 و برد 500!!!خلاصه قید گوشیمو زده بودم و ناراحت ک تو این گردنی گوشی چیکارکنم.بالاخره بعدهز چن روز گشتن توی نت تونستم مشکل پرپر زدن صفحه گوشیمو بفهمم و خودم بدون هزینه درستش کردم.شاید در عرض نیم ساعت.دوستانی ک این مشکلو دارن و یا قید گوشیشونو زدن،لطفا گوشیتونو به قیمت ناچیز نفروشین.بخدا میشه درستش کرد.اگه کسی مشکل داره باکمال میل راهنماییش میکنم ک انشالا گوشیش درست بشه.لینک تلگراممو میزارم پیام بدین تا کمکتون کنم.
لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 24 خرداد 1396 در 12:44، mobileparsian گفته است :

سلام.این گوشی موقع کار کردن تصویرش شروع به سیاه شدن میشه و میره و دوباره بعداز چند دقیقه درست میشه.گاهی اوقات اصلا تصویر نمیاد باید چندبار باتریو دراورد و جا زد.فلش زدم جواب نداد.دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

20151117_222250.jpg

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در 22 مرداد 1397 در 10:21، djaliford گفته است :

20151117_222250.jpg

سلام دوسته عزیز با عوض کردن این آی سی که در عکس مشخص کردید مشکل برطرف میشه کامل؟ چون یه سریا گفتن هیت بده سی پی یو و هارد گوشی رو اوکی میشه، راستش انجام دادم اوکی شد اما بعد 2 روز باز خراب میشه ینی صفحه سیاه میشه، بعد اینکه شماره فنی این قطعه چیه و پیدا میشه تو بازار اصلا؟ خیلی ممنون میشم جواب بدید، هم گوشی خودم اینجوریه هم فامیلمون چند ماهه درگیر این مشکلیم. 

لینک ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام دوستان من ی راه حل برای این مشکل پیدا کردم ک تا الان هم جواب داده و برام مشکلی پیش نیومده.گوشیتون رو مفت نفروشید؛با ی حرکت ساده میتونید از شر قطعی و پرپر زدن و سیاه شدن صفحه خلاص بشید.هرکی خواست یا حضوری بیاد و یا میتونه با من در تلگرام در تماس باشه.فقط اجرت درست کردنش100تومن میشه.100%تضمینی

Seyedvali1369@

1553360889456-732174368.jpg

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام دوستان

منم همین مشکل رو  دو سه هفته ای که دارم ، گوشی رو روشن میکنم ، چند ثانیه ای روی لوگو میمونه و بعدش سیاه میشه گوشی یا خاموش میشه(نمیدونم!!!)

تو نت هم سرچ زیاد کردم - مثل اینکه مشکل از ارتباط بین پردازنده و برد هست خیلیا میگن ارزش تعمیر نداره و ممکنه دوباره خراب بشه!
کلا هم مثل اینکه تو سری G شایع است
من همون اویال که اومدش یعنی از سال 93 این گوشی رو داشتم و مثل اینکه باید بیخیالش بشم دیگه - دلمم نمیاد تو این گرونی الکی پول گوشی بدم - داستانی شدا :(

ممنون میشم دوستان مطلع نتیجه نهایی این مشکل رو به اشتراک بزارن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...