رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمایی برای فارسی سازی j500h سام

d sezar

ارسال های توصیه شده

با سلام گوشی فوق رو میخوام فارسی کنم -منو وکیبورد

بیلد فعلی گوشی اینه J500HXXU2BPK2 برای منطقه نپال

توسط این بیلد میخوام فلش کنم J500HXXU1BPJ3 منطقه امارات به محض وصل کردن گوشی وامدن کلمه ست پارتیشن در اودین با این ارور مواجه میشم

ممنون میشم راهنمایی کنید wtt_untitled.bmp

لینک ارسال

جدیدترین فریمور رو دانلود و فلش کنید اینی که دارید فلش می کنید از خود گوشی پایینتره..برای این گوشی همون تک فایل بزنید بهتره گوشی خطری زیاد بوت میپرونه

لینک ارسال
با سلام گوشی فوق رو میخوام فارسی کنم -منو وکیبورد

بیلد فعلی گوشی اینه J500HXXU2BPK2 برای منطقه نپال

توسط این بیلد میخوام فلش کنم J500HXXU1BPJ3 منطقه امارات به محض وصل کردن گوشی وامدن کلمه ست پارتیشن در اودین با این ارور مواجه میشم

ممنون میشم راهنمایی کنید 1.bmp

دوست من فقط AP رو رایت کن در زمن میتونی با این برنامه هم منو و هم صحفه کلید فارسی کنید در صورت ارور MoreLocale کرک قرار دادم که با فعال کردن یوس اس بی دیباینگ و در منو MoreLocale رفته و کرک MoreLocale رو اجرا کنید اینتر بزنید به راحتی فارسی میشه sajjad-ali

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
دوست من فقط AP رو رایت کن در زمن میتونی با این برنامه هم منو و هم صحفه کلید فارسی کنید در صورت ارور MoreLocale کرک قرار دادم که با فعال کردن یوس اس بی دیباینگ و در منو MoreLocale رفته و کرک MoreLocale رو اجرا کنید اینتر بزنید به راحتی فارسی میشه sajjad-ali

انجام شد بسیار ممنونم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...