رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل باز کردن frp g532f

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان کسی راه حلی برای باز کردن FRP گوشی G532F بلده با برنامه Realterm تست زدم ارور میده

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
باباکسz3x-دانگلbst-eft-bmt- یا روش های سیم پین دار-SideSync-یا -OTG- ناگفته نمونه سرویس آنلاینم هست...

اکثر اینا تست کردم جواب نداد

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

ی روش خیلی ساده داره در اولین فرصت فیلمشو میزارم

ممنون میشم هر چی سریع تر اینکارو بکنید

لینک ارسال

ی روش خیلی ساده داره در اولین فرصت فیلمشو میزارم

دوست عزیز از زدن اسپم خودداری کنید

لینک ارسال
سلام دوستان کسی راه حلی برای باز کردن FRP گوشی G532F بلده با برنامه Realterm تست زدم ارور میده

سجاد جان دقت کن که برای استفاده از برنامه ریال ترم باید سیمکارت روی گوشی باشه وگرن با خطا مواجه میشه دستوراتتون

در ضمن میتونید فایل موجود در تاپیک زیر رو رایت کنید

http://forum.gsm-developers.com/thread14983.html

لینک ارسال
سجاد جان دقت کن که برای استفاده از برنامه ریال ترم باید سیمکارت روی گوشی باشه وگرن با خطا مواجه میشه دستوراتتون

در ضمن میتونید فایل موجود در تاپیک زیر رو رایت کنید

http://forum.gsm-developers.com/thread14983.html

علی جان من فایل COMBINATION رو رایت کردم وقتی میرم توی تنظیمات گزینه enable oem unlock نیست ؟ لینکی هم دادی دانلود کردم فایل و زدم ولی فیلد میزد رایت نشد چون مدل g532f توی هیچ کدوم از این دو مدل سی پی یو نبود

لینک ارسال
کامبینیشن دیگه تست کنید

علی جان مشکل و حل کردم الان اموزشش و هم قرار میدم که دوستان استفاده کنن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...