رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

خاموشی بعد از آرم لنوو a10-70l

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

یه مشکلی اونم فقط توی تبلتهای لنوو داره چندمین باریه برام پیش میاد که با روح و روانم بازی میکنه :|

مشکل اینه که تبلت روی آرم اول لنوو میاد و بعد خاموش میشه.

فایل فلش روش رایت میشه کامل و بدون هیچگونه خطا

فورمت میشه کامل و بدون خطا

با هر رامی که تونستم پیدا کنم تست کردم، همه بدون خطا رایت میشن ولی مشکل پابرجا میمونه.

اول یه a3500 با این مشکل داشتم، با فایل a3300 فلش میکردم تصویر دو تا میشد و با 3500 خاموشی بعد از ارم داشت.

هاردشو درآوردم دتکت داد و سالم بود، اما برای اطمینان دو تا هارد روش تست کردم که ضریب خطای خرابیه هارد به صفر برسه، با اون دو تا هارد هم مشکل همون بود.

cpu اون مدلم درآوردم و از یه تبلت دیگه روش گذاشتم باز مشکل همون بود.

چون دستگاه برای فامیل بود تلاش زیادی براش کردم و قبلا مشکل ویروس داشت و با فایل 3500 زده بودم اون دستگاهو ومشکلی نداشت، اما جای تعجب برام این بود که با فایل 3300 بالا میومد کامل و تصویر دو تا بود ولی با فایلهای خودش رو آرم لنوو خاموش میشد.

بعد از اون تا الان سه تا تبلت A10-70L برام اومده دقیقا با همون مشکل ، فورمت، فلش، همه چی بدون مشکل میشه ولی تا پاور میدی و آرم لنوو میاد خاموش میشه.

اولی هاردشو درآوردم تست کردم هاردش سالم بود، دیگه به هارد بقیه دست نزدم، گفتم هرچی باشه باید یکی باشه مشکلشون :|

الان یکیشونو نگه داشتم و هرچی به ذهنم میرسید و روش تست کردم

اگر کسی تا الان تجربه ی مشابهی داشته یا میدونه مشکل از کجا میتونه باشه خوشحال میشم بتونه تجربیاتشو در اختیارم بزاره، جدای از مسئله ی درست شدنه این دستگاه، این مسئله ذهنمو شدید درگیر کرده که واقعا از چی میتونه باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...