رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش اختصاصی ساخت فایل روت برای تمام گوشیهای سامسونگ

ارسال های توصیه شده

آقا محسن میسازم ولی روی بوت گیر میکنه رایت نمیشه.

عکس هم فرستادم که نوشته هاش با مال شما فرق داره.چیکار کنم؟

سلام مشکل شما گوشی هست که براتون فایل رو پچ میکنه با یک رام دیگر تست کنید ببینید درست میشه

لینک ارسال
  • پاسخ 33
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
سلام مشکل شما گوشی هست که براتون فایل رو پچ میکنه با یک رام دیگر تست کنید ببینید درست میشه

گوشیم g900f هستش اندروید۶ با cf روت کردم

چه مشخصه رامی بزنم؟

لینک ارسال
گوشیم g900f هستش اندروید۶ با cf روت کردم

چه مشخصه رامی بزنم؟

رام بزنید بعد ریکاوری کاستوم و SuperSu نصب کنید از ریکاوری ...کلا روشی که میگم اگه نشد نظر خاصی دیگه ندارم امیدوارم جواب بده چون هم خودم و هم دوستان روی چندین گوشی تست کردن هیچ مشکلی نداشته راحت فایل رو پچ کردن

لینک ارسال
خیلی هم اسونه تازه یکی روت کردم دمت گرم محسن

داداش من هر کاری میکنم قسمت دوم که کد رو میزنیم یه گزینه اضافه مینویسه چطو حل کردی؟

ارور زیرو میده

sdk=x parameter not specified

لینک ارسال
اون ارور از ورژن گوشیه یه ورژن دیگه یا گوشی دیگه تست کن اوکی میکنه

ربطی ب نسخه اندروید نداره؟

یه فایل لازمش دارم بفرستم اوکیش میکنی برام؟گیرشم

لینک ارسال

داداش این روش نکته یا قلق خواصی نداره؟

فیل رو میسازم رایت میشه منتهی با super user installer میزنم رایت نمیشه

دو تا ارور قرمز میده وقت رایت

آموزش ساخت cf روت رو ندارین؟

لینک ارسال
داداش این روش نکته یا قلق خواصی نداره؟

فیل رو میسازم رایت میشه منتهی با super user installer میزنم رایت نمیشه

دو تا ارور قرمز میده وقت رایت

آموزش ساخت cf روت رو ندارین؟

سلام داداش هر چی بوده رو گفتم.شما فایل supersu رو حتما همینی که گذاشتم بزنید چون با کلیدهای اختصاصی ساین شده فایل دیگه ای باشه ارور میده

اون موضوع اتو روت رو بنده چیزی ازش نمیدونم ولی آموزششم جایی ندیدم باشه ...فکر کنم جدیدا هم روی همه گوشیها جوابگو نیست اتو روت کلا هر چی میریم جلوتر روت کمی سختر میشه

لینک ارسال
سلام داداش هر چی بوده رو گفتم.شما فایل supersu رو حتما همینی که گذاشتم بزنید چون با کلیدهای اختصاصی ساین شده فایل دیگه ای باشه ارور میده

اون موضوع اتو روت رو بنده چیزی ازش نمیدونم ولی آموزششم جایی ندیدم باشه ...فکر کنم جدیدا هم روی همه گوشیها جوابگو نیست اتو روت کلا هر چی میریم جلوتر روت کمی سختر میشه

فایلشو اوکی کردم رایت میشه بدون مشکل بالا اومد.رو adb هم بردم اونم بدون مشکل رایت شد.فقط بعد از اینکه از adb رایت شد فایل رو لوگو گیر میکنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...