رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سوال در مورد ارسال sms

ارسال های توصیه شده

باسلام

برنامه جلسه 51 آموزش ارسال sms را روي گوشي خود نصب كردم

گوشي من دو سيم كارت مي باشد و پيش فرض سيم كارت اول كه همراه اول ميباشد فعال براي ارسال sms مي باشد.

وقتي با اين برنامه sms مي فرستم sms از سيم كارت دوم كه ايرانسل ميباشد ارسال مي شود ؟ با توجه به اينكه پيش فرض سيم كارت اول ميباشد.

قابل توجه اينكه وقتي كه با برنامه ارسال sms گوشي استفاده مي كنم sms از سيم كارت اول ارسال مي شود.

لینک ارسال
باسلام

گوشي من دو سيم كارت مي باشد و پيش فرض سيم كارت اول كه همراه اول ميباشد فعال براي ارسال sms مي باشد.

وقتي با اين برنامه sms مي فرستم sms از سيم كارت دوم كه ايرانسل ميباشد ارسال مي شود ؟ با توجه به اينكه پيش فرض سيم كارت اول ميباشد.

قابل توجه اينكه وقتي كه با برنامه ارسال sms گوشي استفاده مي كنم sms از سيم كارت اول ارسال مي شود.

چک کنید معمولا اینجور برنامه ها تنظیماتی برای گوشی های دوسیم کارته دارن که اولویت بندی کنی برا ارسال پیام

لینک ارسال
  • 6 ماه بعد...
در در 25 اردیبهشت 1396 در 12:10، hos107 گفته است :

باسلام

دوست عزیز نرم افزار go sms این قابلیت رو داره که اولویت بندی کنی
بعد توی گوشی های 2 سیمکارته این تنظیماتی که میفرمایید باید داخل تنظیمات خود گوشی باشه که پیشفرض رو انتخاب کنید

پــســتــه لـال , ســکــوتــش دنــدان شــکــن اســت

داری میری بی زحمت Untitled.jpg  تشکر فراموش نشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...