رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حذف قفل یوزر مدلهایی که دیتا توسط twrp مونت نمیشه مثل j710

ارسال های توصیه شده

مسیر دیتا < سیستم > فایل های key

دیتا باید مانت بشه

اینجا systumui رو حذف میکنن که موقع روشن شدن گوشی دیگه رمز نیاد در اصل و اونجا میتونید حالا با دسترسی روت فایلهای key رو پاک یا فقط فایلها رو بکاپ بگیرید(در ریکاوری مسیر سیستم مونت میشه وصل بشه)

دوستان می تونن فقط رابط سیستم(systemui) و تاچویز رو پاک کنن گوشی میاد بالا روی حالت ساده از اونجا فایلهای key رو پاک و بعد فریمور تک فایل بزنن

لینک ارسال
  • پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
نیازی به مونت شدن دیتا نیست چون فایلهای مورد نیاز توی قسمت سیستم هست .شما فقط باید سیستم رو مونت کنید

خوب برا رفتن به سیستم اول باید پوشه دیتا رو مونت کرد بعد وارد پوشه سیستم بشیم و بعد حذف اون فایل ها

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال
خوب برا رفتن به سیستم اول باید پوشه دیتا رو مونت کرد بعد وارد پوشه سیستم بشیم و بعد حذف اون فایل ها

محسن جان روش جدیدی رو اعلام کردن که کاربردیه

اونم حذف systemui که دیگه رمز و بالا نمیاره و میشه از اطلاعات بک گرفت

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود.

منظور از دایرکتوری سیستم همون سیستمی نیست که داخل دیتا هست پارتیشن اصلی سیستم پوشه priv-app

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
محسن جان روش جدیدی رو اعلام کردن که کاربردیه

اونم حذف systemui که دیگه رمز و بالا نمیاره و میشه از اطلاعات بک گرفت

اینو منم حذف میکنم بازم روشن شدن پسورد میاره

برا رینیم کردن هم اولا اصلا هر کاری میکنم رینام نمیشه ارور میده

و دوم اینکه به اسمی باید رینام کرد

عکس رو مشاهده کنید مدل هم j710f

95.jpg

لینک ارسال
اینو منم حذف میکنم بازم روشن شدن پسورد میاره

برا رینیم کردن هم اولا اصلا هر کاری میکنم رینام نمیشه ارور میده

و دوم اینکه به اسمی باید رینام کرد

عکس رو مشاهده کنید مدل هم j710f

95.jpg

تاچویز رو هم می تونید پاک کنید کلا..سیستم ui و تاچویز پاک کنید ببینید جواب میده...از مدیریت فایل خود ریکاوری برید بهتره

لینک ارسال
تاچویز رو هم می تونید پاک کنید کلا..سیستم ui و تاچویز پاک کنید ببینید جواب میده...از مدیریت فایل خود ریکاوری برید بهتره

اصلا تاچ ویز هر کاری میکنم پاک نمیشه هم با اروما هم با فایل منیجر ریکاوری ارور های قرمز میزنه وقتی دلیت میزنم و پاک نمیکنه

لینک ارسال
اصلا تاچ ویز هر کاری میکنم پاک نمیشه هم با اروما هم با فایل منیجر ریکاوری ارور های قرمز میزنه وقتی دلیت میزنم و پاک نمیکنه

احسان جان آخرین نسخه از twrp رو تست کردی؟

با فایل منیجر twrp و aroma هر دو تست کردی؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...