رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل بعد اضافه کردن زبان فارسی g925p

ارسال های توصیه شده

سلام و درود...!

بنده برای فارسی سازی این مدل G925P ازفایل مدل مشابه اونG925F استفاده کردم حالا مشکل اینجاست که تو مدل P دو گزینه اظافه داریم Activate thise device

System updates

بخاطر همین بعد از فارسی سازی این دو گزینه محو میشه و گوشی بعد از ریست فکتوری تو تنظیمات اولیه گیر میکنه و پیش نمیره و

تو فایل های سیستمی apk مربوط phone رو نتونستم شناسایی کنم ایا همینه یا یکی دیگستphonesky.apk:u_e303:

و مشکل دیگه بعد فارسی سازی شبکه مشکل نداره ولی میزان و مقدار سیگنال رو نشون نمیده

تو نیکی کن و در دجله انداز

که ایزد در بیابانت دهد باز

لینک ارسال
سلام و درود...!

بنده برای فارسی سازی این مدل G925P ازفایل مدل مشابه اونG925F استفاده کردم حالا مشکل اینجاست که تو مدل P دو گزینه اظافه داریم Activate thise device

System updates

بخاطر همین بعد از فارسی سازی این دو گزینه محو میشه و گوشی بعد از ریست فکتوری تو تنظیمات اولیه گیر میکنه و پیش نمیره و

تو فایل های سیستمی apk مربوط phone رو نتونستم شناسایی کنم ایا همینه یا یکی دیگستphonesky.apk:u_e303:

شما apk هارو باز کردید یا جایگزین کردید؟

اگه جایگزین کردید کارتون اشتباه بوده و باید بازشون کنید و value-fa رو انتقال بدید به apk های ترجمه نشده رامتون

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود عزیز

جایگزین values-fa تاثیری در عملکرد گوشی نداره و اونجایی که در string.xml ترجمه نباشه میره از پوشه مادر اپ یعنی values فایل رو میخونه و این فایل انگلیسی هست

احتمال زیاد شما اپ رو جایگزین کردید و اینکار به هیچ عنوان صحیح نیست مگر اینکه کل سیستم رو با رعایت اصول برای این مدل پورت کنید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود عزیز

جایگزین values-fa تاثیری در عملکرد گوشی نداره و اونجایی که در string.xml ترجمه نباشه میره از پوشه مادر اپ یعنی values فایل رو میخونه و این فایل انگلیسی هست

احتمال زیاد شما اپ رو جایگزین کردید و اینکار به هیچ عنوان صحیح نیست مگر اینکه کل سیستم رو با رعایت اصول برای این مدل پورت کنید

موفق باشید

تشکر از جواب گویی تون...

فایل apk رو بازکردم و فایلvalue-fa به فایلهای خود گوشی اظافه کردم طبق اصول

لینک ارسال
درود عزیز

موفق باشید

همه ی کارهارو درست و چند مرتبه تکرار کردم باز هم ب همون صورت است

پس با این حساب همون values مادرش مشکل داره

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود دوباره

شما فقط پوشه valuas-fa => string.xml رو کپی و کامپایل کنید

فقط مال framework-res.apk رو طبق اصول همه پوشه ها دارای فرمت fa را کپی کنید

تست و اعلام نتیجه کنید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود دوباره

شما فقط پوشه valuas-fa => string.xml رو کپی و کامپایل کنید

فقط مال framework-res.apk رو طبق اصول همه پوشه ها دارای فرمت fa را کپی کنید

تست و اعلام نتیجه کنید

تشکر و ممنون برای جوابگویی

با استفاده تنهایی valuas-fa => string.xml مشکل حل شد و گوشی بدون مشکل کار میکنه

فقط اون دوگزینه هنوز مخفیهactivate و update

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
تشکر و ممنون برای جوابگویی

با استفاده تنهایی valuas-fa => string.xml مشکل حل شد و گوشی بدون مشکل کار میکنه

فقط اون دوگزینه هنوز مخفیهactivate و update

اون قسمت احتمالا در فایل framework-res هست که باید خودتون زحمت بکشید کدهاش رو پیدا کرده و اضافه کنید

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...