رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

هنگ لوگو بعد از ساخت فایل فلش

ارسال های توصیه شده

خسته نباشید رام رو باز میکنم تغییرات رو میدم بعد از بستن و ساخت فایل زیپ (فایل فلش زیپ قابل فلش از ریکاوری) رام رو رایت میکنم و بدون مشکل رایت میشه ولی روی لوگو گیر میکنه.

حتی هیچ تغییری هم اعمال نکنم و رام رو بسازم بازم روی لوگو گیر میکنه.مشکل از کجا میتونه باشه؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود عزیز.

بستگی داره به چه نحوی flashable.zip میسازید سعی کنید به صورت دستی این فایل رو بسازید چون نرم افزارهایی که زیپ میسازن گاها دسترسی هایی به پچ ها و نرم افزارهای گوشی تنظیم میکنن که باعث عدم کارکرد میشه

آموزش ساخت زیپ به صورت دستی در انجمن موجود هست میتوانید مطالعه کنید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود عزیز.

بستگی داره به چه نحوی flashable.zip میسازید سعی کنید به صورت دستی این فایل رو بسازید چون نرم افزارهایی که زیپ میسازن گاها دسترسی هایی به پچ ها و نرم افزارهای گوشی تنظیم میکنن که باعث عدم کارکرد میشه

آموزش ساخت زیپ به صورت دستی در انجمن موجود هست میتوانید مطالعه کنید

موفق باشید

ممنون حوندم ولی دقیق روش ساختشو متوجه نشدم.میشه یه فیلم آموزشی قرار بدین؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود دوباره

اولش دستور مانت رو قرار بدید

سپس دستور استخراح

در اخر دستور آنمانت

تمام

میتوانید کاستوم رامهای ساده ای که دارید رو باز کنید و تست کنید

و یا محتوای سیستمون رو داخل سیستم این فایل کپی کنید سپس به زیپ آرشیو کرده و فلش کنید

Gsm-developers flashable.zip Source - جی اس ام دولوپرز | Gsm-developers

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
گوشی بالا اومد ؟

بله بدون مشکل بالا اومد و فایلی هم ک تغیر داده بودم و اضافه کرده بودم هم اوکی شد.

فقط یه سوال ریکاوری برای گوشی هایی که نیست باید چیکار کرد؟مثل g5520 و این مدل ها

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
بله بدون مشکل بالا اومد و فایلی هم ک تغیر داده بودم و اضافه کرده بودم هم اوکی شد.

فقط یه سوال ریکاوری برای گوشی هایی که نیست باید چیکار کرد؟مثل g5520 و این مدل ها

.

برای این مشکل دیگه یه تایپک بزنید :u_e417:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...