رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

خاموشی تبلت لنوو a3000

ارسال های توصیه شده

سلام اساتید کمک نیاز دارم

تبلت لنوو a3000 فلش زدم وبعد از بالا آمدن متاسفانه روی مربعهای قرمز کشورها موند و بالا نیومد که در این بین شارز تبلت کاملا تمام شد

دیگه الان اصلا تبلت شارز نمیشه حتی علامت باطری در حال شارز هم نمیاد . یه تبلت خاموش خاموش و فلش هم نمیخوره دیگه ....

مسیر باطری و شارزر چک کردم سالمه و باطری کاملا سالم . ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

سوکت سالمه؟

تا بالا کامل اومد ؟

دانگل cm2 دارید تست بگیرید ایسی فلش؟

لینک ارسال
سلام اساتید کمک نیاز دارم

تبلت لنوو a3000 فلش زدم وبعد از بالا آمدن متاسفانه روی مربعهای قرمز کشورها موند و بالا نیومد که در این بین شارز تبلت کاملا تمام شد

دیگه الان اصلا تبلت شارز نمیشه حتی علامت باطری در حال شارز هم نمیاد . یه تبلت خاموش خاموش و فلش هم نمیخوره دیگه ....

مسیر باطری و شارزر چک کردم سالمه و باطری کاملا سالم . ممنون میشم راهنمایی کنید

تبلت رو باز کنید یه لحظه باتری رو دربیارید چند دقیقه بعد وصل کنید و با رام فلش تولز اقدام به فلش کنید یبار برای منم چنین مشکلی پیش اومد کمی با حوصله برید جلو راه میفته بعد از فلش مستقیم بزنید به برق و روشن کنید

دانلود رامهای رسمی و فارسی لنوو A3000 با لینک مستقیم

لینک ارسال

با اجازه اساتید :u_e22e:

سلام اگه منظور شما این مربع های قرمز هست با ای روش پیش برید درست میشه شما فقط زمانی که فلش زدید به احتمال زیاد بدونه این گزینه FAC فلش زدید

18.jpg

19.jpg

خب بریم سراغ آموزش:

شما ابتدا فلش تول رو باز کنید و فایل scatter رو add کنید.

سپس در قسمت پارتیشن های رام در پایین ، بر روی FAC و یا در قسمت مسیر خالی جلوی FAC کلیک کرده تا پنجره ی Open File باز شود. به مسیر فایل فلش رفته و فایل fac.img رو انتخاب کنید. سپس تبلت تون رو فلش کنید.

می بینید که این بار پس از نصب رام، تبلت بدون هیچ گونه مشکل یا ارور بالا میاد و میتونید از اون استفاده کنید.

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

ممنون دوستان

ولی از یه روش دیگه رفتم جواب گرفتم

باطری رو جدا کردم از تبلت و یه شک با منبع انرزی دادم بهش

وقتی آرم تبلت آمد بالا اول فرمت کردم بعد با یه رام جدید فلش زدم دیگه اون مشکل مربع قرمز نیومد اصلا و راحت آمد بالا ممنون از دوستان عزیز

لینک ارسال
با اجازه اساتید :u_e22e:

سلام اگه منظور شما این مربع های قرمز هست با ای روش پیش برید درست میشه شما فقط زمانی که فلش زدید به احتمال زیاد بدونه این گزینه FAC فلش زدید

18.jpg

19.jpg

خب بریم سراغ آموزش:

شما ابتدا فلش تول رو باز کنید و فایل scatter رو add کنید.

سپس در قسمت پارتیشن های رام در پایین ، بر روی FAC و یا در قسمت مسیر خالی جلوی FAC کلیک کرده تا پنجره ی Open File باز شود. به مسیر فایل فلش رفته و فایل fac.img رو انتخاب کنید. سپس تبلت تون رو فلش کنید.

می بینید که این بار پس از نصب رام، تبلت بدون هیچ گونه مشکل یا ارور بالا میاد و میتونید از اون استفاده کنید.

این روش هم بسیار عالیه امتحانش کردم واقعا جواب گرفتم البته روی یک تبلت دیگه :u_e41f:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...