رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

رام پارسی شده n920p با اندروید 7.0 برای اولین بار در ایران

ارسال های توصیه شده

با سلام

اقا علیرضا ایا مشکل انتن 4g حل شده و 4g فعال هست

سلام رسول جان متاسفانه هنوز راهی پیدا نکردیم برا فیکس و این رام صرفا جهت فارسی سازی ارائه شده

لینک ارسال
  • پاسخ 26
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
سلام رسول جان متاسفانه هنوز راهی پیدا نکردیم برا فیکس و این رام صرفا جهت فارسی سازی ارائه شده

سلام علیرضا جون

یکی از دوستان که گوشی رو ازش خریدم تونسته فکس کنه ولی فعلا در دسترس نیست من چنتا از این مدل خریدم .

چون 4g نیست مشتری نمی خواد برای همن یک کم عجله داشتم تو فروختن گفتم که اگه بتونی فایل مودمشو با هم یک جوری ترکیب کنی میشه این بنده خداهم گفت من فایل مودماشو با هم ترکیب کردم.

اینم از عکساش خودم هم با یکیش کار کردم درست بود مثل جت 4g کار میکرد

39.jpg

40.jpg

41.jpg

لینک ارسال
سلام علیرضا جون

یکی از دوستان که گوشی رو ازش خریدم تونسته فکس کنه ولی فعلا در دسترس نیست من چنتا از این مدل خریدم .

چون 4g نیست مشتری نمی خواد برای همن یک کم عجله داشتم تو فروختن گفتم که اگه بتونی فایل مودمشو با هم یک جوری ترکیب کنی میشه این بنده خداهم گفت من فایل مودماشو با هم ترکیب کردم.

گوشی دم دست ندارم تست کنم عزیز

ولی به محض تست ارائه میدیم به امید خدا

لینک ارسال
ممنون حالا اگر شما سریعتر اوکی کردین که چه بهتر .

منم روش دارم کار می کنم اگه زوتر تونستم به نتیجه برسم که در همین تایپ اعلام میکنم

تشکر از لطف شما

لینک ارسال
سلام علیرضا جون

39.jpg

40.jpg

41.jpg

دوست عزیز از این گوشی اطلاعات دقیقتری بدی

نسخه اندروید و ...

لینک ارسال
سلام دوستان این روش زیرم یبار تست کنید برای فعالسازی 4G

به مسیر data/property بروید فایل persist.radio.lteon.xml رو باز کنید اگه false بود اونو true کنید

روی گوشی های جدید جواب نمیده

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...