رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دوره ی تخصصی و متفاوت آی سی های چسبی - آنبریک - پروگرم هارد

ARA6

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت همگی

همونطور که دوستان در حریان هستند تعویض هارد و آی سی های چسبی پیچیدگی های خاص خودشو داره. بنده از نزدیک شاهد آموزش های اساتید این فن بودم و به خصوص شاهد افراد آموزش دیده ای که پس از گذروندن دوره هنوز هم قادر به انجام این کار نیستند. این شیوه ی کار کاملا ابداعی بنده هست و بنا بر این هیچ فیلم و آموزشی در یوتیووب و سایر منابع ازش وجود نداره. در حالیکه از شیوه ی رایج انواع و اقسام فیلم و آموزش وجود داره.

این دوره شامل یک آموزش کامل و دقیق با تمام جزییات هست از جمله حرارت های مورد نیاز - زمان های مورد نیاز و... که کار تعویض رو از یک کار سخت به یک کار لذت بخش با کمترین خسارت و خرابی تبدیل میکنه. در پایان دوره کار آموز قادر به انجام موارد زیر خواهد بود:

1- جدا کردن هارد به شیوه ی جدید (و البته نصب هارد هم با شیوه ی جدید انجام میشه)

2- پروگرم کردن انواع هارد

3- ترمیم بوت و آنبریک انواع گوشی

نکته ی 1: در این دوره تعویض هارد با شیوه ی رایج هم آموزش داده میشه. به دو دلیل: 1- کامل بودن دانسته های شما در زمینه ی کاری که دارید تخصصی آموزش میبینید 2- مقایسه ی این دو شیوه و تشخیص برتری این شیوه توسط خود شما در همان جلسه ی آموزش

نکته ی 2: ملاک این دوره آی سی هارد هست ولی طبیعتا با همین شیوه و کسب کمی تجربه و مهارت بیشتر تا تعویض آی سی گوشی های آیفون میتونید پیش برید.

آموزش ها در شهر مشهد برگزار میشن.

در همین تاپیک پاسخ گوی دوستان هستم و همچنین تلفن تماس جهت رزرو نوبت و کسب اطلاعات بیشتر: 1312-1414-091

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال
سلام خدمت همگی

همونطور که دوستان در حریان هستند تعویض هارد و آی سی های چسبی پیچیدگی های خاص خودشو داره. بنده از نزدیک شاهد آموزش های اساتید این فن بودم و به خصوص شاهد افراد آموزش دیده ای که پس از گذروندن دوره هنوز هم قادر به انجام این کار نیستند. این شیوه ی کار کاملا ابداعی بنده هست و بنا بر این هیچ فیلم و آموزشی در یوتیووب و سایر منابع ازش وجود نداره. در حالیکه از شیوه ی رایج انواع و اقسام فیلم و آموزش وجود داره.

این دوره شامل یک آموزش کامل و دقیق با تمام جزییات هست از جمله حرارت های مورد نیاز - زمان های مورد نیاز و... که کار تعویض رو از یک کار سخت به یک کار لذت بخش با کمترین خسارت و خرابی تبدیل میکنه. در پایان دوره کار آموز قادر به انجام موارد زیر خواهد بود:

1- جدا کردن هارد به شیوه ی جدید (و البته نصب هارد هم با شیوه ی جدید انجام میشه)

2- پروگرم کردن انواع هارد

3- ترمیم بوت و آنبریک انواع گوشی

نکته ی 1: در این دوره تعویض هارد با شیوه ی رایج هم آموزش داده میشه. به دو دلیل: 1- کامل بودن دانسته های شما در زمینه ی کاری که دارید تخصصی آموزش میبینید 2- مقایسه ی این دو شیوه و تشخیص برتری این شیوه توسط خود شما در همان جلسه ی آموزش

نکته ی 2: ملاک این دوره آی سی هارد هست ولی طبیعتا با همین شیوه و کسب کمی تجربه و مهارت بیشتر تا تعویض آی سی گوشی های آیفون میتونید پیش برید.

آموزش ها در شهر مشهد برگزار میشن.

در همین تاپیک پاسخ گوی دوستان هستم و همچنین تلفن تماس جهت رزرو نوبت و کسب اطلاعات بیشتر: 1312-1414-091

درود و تشکر از شما مدت دوره چند روز هس و همچنین مبلغ دوره ؟

لینک ارسال
درود و تشکر از شما مدت دوره چند روز هس و همچنین مبلغ دوره ؟

زمان دوره بستگی به شما داره. وقتی دوره تموم میشه که تشخیص بدیم شما به مهارت اولیه و کافی رسیدید. هزینه ی دوره برای دوستان دو تا سایتی که باهاشون همکاری دارم با تخفیف ویژه هست که اون هم بستگی به شما داره. در صورت تمایل تماس بگیرید...

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

نمونه ای از کار کار آموز پس از گذراندن این دوره . کسانی که کار میکنن میدونن که چقدر خوب انجام شده کار برداشتن آی سی...

28.jpg

[/COLOR]

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...