رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با ریست پترن s7 edgaبدون پاک شدن اطلاعات

mavi

ارسال های توصیه شده

یه سامسونگ g935f هستش که پترن داره . مشتری نمیخواد اطلاعاتش پاک بشه در ضمن اندرویدش 7 .

frp روشنه . با باکس زد تری با فایل ENABLE_ADB_SAM G935F زدم میاد رو ارم بعد میزنه اوکی شده . ولی بازم هست .

الان هم که رو ارم گیر کرده . دوستان میشه کاریش کرد اطلاعاتش پاک نشه

لینک ارسال

از فایل اندروید 7دیگه فقط فایل بوت رو رایت کن دوباره بالا میاد.از سرویس انلاین برداشتن frpمیتونی غیرفعال کنی تو همین سایت دوستان انجام میدن.البته باید قبلش ریکاوری تست شده داشته باشی چون یه بار ریستارت کنی دوباره frpفعال میشه

گرگــ ها را دوستـــــ دارم ،

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
یه سامسونگ g935f هستش که پترن داره . مشتری نمیخواد اطلاعاتش پاک بشه در ضمن اندرویدش 7 .

frp روشنه . با باکس زد تری با فایل ENABLE_ADB_SAM G935F زدم میاد رو ارم بعد میزنه اوکی شده . ولی بازم هست .

الان هم که رو ارم گیر کرده . دوستان میشه کاریش کرد اطلاعاتش پاک نشه

این مدل واسم اومد هرکاری کردم باز نشد

ریکاوری زدم پچ قفل زدم موند روم ارم با z3x زدم بازم رو ارم موند یک سرچی تو یو---ب بکن شاید کمکت کنه

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال
از فایل اندروید 7دیگه فقط فایل بوت رو رایت کن دوباره بالا میاد.از سرویس انلاین برداشتن frpمیتونی غیرفعال کنی تو همین سایت دوستان انجام میدن.البته باید قبلش ریکاوری تست شده داشته باشی چون یه بار ریستارت کنی دوباره frpفعال میشه

داداش بدتر نشه . اطلاعاتش واسه مشتری خیلی مهمه .

با رایت بوت اندروید 7 پاک نشه اطلاعاتش ؟

کسی فایل بوت خالیشو نداره ؟

با فایل combination چیزیش پاک میشه ؟

لینک ارسال

اگه ُفایل adb enable رایت کردی معمولا boot و sboot هستن .با رایت این دو فایل از رام اصلی مشکل هنگ لوگو برطرف میشه..فلش کامل بزنی اطلاعات پاک میشه

گرگــ ها را دوستـــــ دارم ،

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال

دوست عزیز چرا آندروید 7 رایت میکنید؟

شما باید فایل بوت آخرین بیلد آندروید 6 رو که ریلیز شده بود رایت میکردید تا گوشیتون بالا بیاد اگه باز روی آرم سامسونگ میموند بعد از 5 دقیقه که روی آرم موند گوشیو یک بار ریستارت میکردی گوشی بالا میومد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...