رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با g920f اضطراری

ارسال های توصیه شده

ی گوشی g920f دارم مشکل no sim/emergency call داره هرکاریم میکنم درست نمیشه الان هم شده basebound unknowe

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

علت رو نفرمودید؟؟؟چهار فایل بزنید ؟سعی کنید ورژن حودش رو دانلود و رایت کنید ....با مودم یا سرت سریال وبیس رو برگردونید....

MODEM_G920FXXU2BOGE_CL1961633_QB_3915830_SIGNED.tar - Download - 4shared - ahmed majed

irgsm

لینک ارسال

سیاوش جان با z3x کارت راه میفته

reset efs > سریالت 0 میشه

patch cert > سریالت ترمیم میشه

میتونی سرت هم رایت کنی و حتی سریال رو دستی ترمیم کنی

موفق باشی

لینک ارسال

سلام

یعنی هر ** از این به بعد مشکلش ضروری تر بود باید تعداد ررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر رو بیشتر کنه خواهشا ناظم رسیدگی کنه

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
سلام

یعنی هر ** از این به بعد مشکلش ضروری تر بود باید تعداد ررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر رو بیشتر کنه خواهشا ناظم رسیدگی کنه

متاسفم ک اینجوری نوشتم شرمنده پاکش میکنم

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
سیاوش جان با z3x کارت راه میفته

reset efs > سریالت 0 میشه

patch cert > سریالت ترمیم میشه

میتونی سرت هم رایت کنی و حتی سریال رو دستی ترمیم کنی

موفق باشی

ارور nv_data میده

5teamgsm 

لینک ارسال
علت رو نفرمودید؟؟؟چهار فایل بزنید ؟سعی کنید ورژن حودش رو دانلود و رایت کنید ....با مودم یا سرت سریال وبیس رو برگردونید....

MODEM_G920FXXU2BOGE_CL1961633_QB_3915830_SIGNED.tar - Download - 4shared - ahmed majed

xxs هستش بیلد گوشی

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...