رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

چند سوال مهم درباره کوک رام

ارسال های توصیه شده

ممنونم

ببنید درست توضیح میدم :

فایل system از a710f گرفته میشه

فایل contexts از فایل بوت a7108

تغییرات اعمال و ریپک ؟

سخت افزار مشابه ، تعداد core cpu و نوع chipset هم اهمیت داره ؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

بله باید نوع پردازنده از اهمیت بسیاری برخورداره

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
پس باید chipset ها یکی باشه (مثلا snapdragon باشه هر2 یا exynos )

حالا تعداد کور هم مهمه ؟(شاید هر 2 exynos باشند اما یکی 4core و دیگری 2core باشه )

کلا مشخصات باید یکی باشه از کل cpu بگیر تا صفحه نمایش..فقط هم فایل سیستم رو استفاده کنید کافیه بقیه همون رام اصلی بزارید

لینک ارسال

ممنونم دوستان

اونم در صورتی که مشکلاتی مثل ussd و 4g وجود داشت و اگر سخت افزار یکی بود پورت می کنیم ..

وگرنه همون رام اصلی رو ادیت و فارسی و اضافه و ریپک می کنیم ..

درسته دوستان ؟

برای اضافه کردن google play service هم کافیه برنامه های گوگل رو بذاریم تو priv app و تمام .. !

نرم افزار اندرویدی خودم ساختم .. اون هم می خوام رام فلش می کنه کاربر تو برنامه ها باشه .. اونم می ذارم تو app !

درسته آقا محسن و آقا ایلیا ؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

عزیز دل چرا سوال هایی که جوابش رو میدونید و روشنه رو باز مطرح میکنید.

خب توسعه دهنده به دلایل خودش و به دلخواه خودش رام رو پورت میکنه یا اقدام به توسعه میکنه اینکه ما بیاییم بگیم وقتی رام درسته نمیخواد ویرایش کنی این یه پیشنهاد غلطه ....

شاید یکی میخواد یوزر اینترفیس اون گوشی رو در گوشی خودش پیاده سازی کنه یا امکانات نرم افزاری اونو داشته باشه بجای اینکه بیاد ماهها وقت بذاره برنامه نویسیشو بکنه میاد یه شبه پورت میکنه میره ...

توصیه میکنم اول خودتون رو درگیر توسعه رام بکنید بعد سوالاتون رو مطرح بکنید وگرنه مثل این میمونه که میخوای ماهیگیری یاد بگیری نشستی خونه بعد میگی این تور یا قلاب رو چطور بندازم رو آب ...

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

سلام

ممنونم بابت پاسخ

یک جورایی آخر تاپیک یک جمع بندی کلی کردم برای دیگر دوستانی که سر می زنن به تاپیک و کلا هم یک پاسخ آره یا نه نیاز داشتم که هر چند شما لطف کردید و کامل تر پاسخ دادید

من جواب تمام سوالاتم رو گرفتم

ممنونم از شما

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...