رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در ادیت cache.img

ارسال های توصیه شده

با سلام و درود

وقتی پارتیشن cache.img رو باز میکنم و فایل language.xml رو از داخل فایل sec_csc.zip ادیت یا حذفش میکنم بعد از بستن cache.img با اودین کاملا روی گوشی رایت میشه اما وقتی گوشی به حالت آپدیتینگ میره ارور میده و کار بی نتیجه میمونه کسی از اساتید میدونه مشکل کجاس؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با سلام و درود

وقتی پارتیشن cache.img رو باز میکنم و فایل language.xml رو از داخل فایل sec_csc.zip ادیت یا حذفش میکنم بعد از بستن cache.img با اودین کاملا روی گوشی رایت میشه اما وقتی گوشی به حالت آپدیتینگ میره ارور میده و کار بی نتیجه میمونه کسی از اساتید میدونه مشکل کجاس؟

درود بر شما ...

این مشکل بخاطر اینه که zip را ساین نمیکنید علاوه بر اون نباید حذف کنید ... برای اضافه کردن فارسی باید این فایل را ویرایش و دستور نمایش فارسی را اضافه کنید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
ساین خاصی داره یا با همون ابزار های رایج ساین میشه؟

تو قسمت کامنت خوده فایل زیپ اصلی نوشته sign with apksigner

.

دنبال ابزار framework-flasher بگردید و محتوای زیپ را کپی کنید به پروژه برنامه سپس با ابزار گذینه 4 که مربوط به zip and sign هست استفاده کنید.

پس ازاتمام شدن در یک پوشه ای فایل ساین شده را در اختیارتون قرار میده

وقتی فایل رو باز میکنی باید کامنت signed by signapk باشه

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 4 هفته بعد...
.

دنبال ابزار framework-flasher بگردید و محتوای زیپ را کپی کنید به پروژه برنامه سپس با ابزار گذینه 4 که مربوط به zip and sign هست استفاده کنید.

پس ازاتمام شدن در یک پوشه ای فایل ساین شده را در اختیارتون قرار میده

وقتی فایل رو باز میکنی باید کامنت signed by signapk باشه

موفق باشید

باسلام و قدردانی از زحمات شما استاد بزرگوار...

بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم طبق گفته شما ابزار framework-flasher دانلود کردم

این ابزار داخلش چند پوشه داره files-to-edit- final-zip-file place-framework-res-here resources

شماره فرمودید محتوای زیپ را کپی کنید به پروژه برنامه! ولی تو این ابزار همچین پوشه ایی نیست و اگر هم محتویات فایل کچ رو SEC_CSC تو دارکتوری میریزم تو پوشه فینال زیپ یه فایل زیپ چند بیتی تحویل میده

اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

ساین فایل زیپ ادیت شده مربوط کچ>>csc

تو نیکی کن و در دجله انداز

که ایزد در بیابانت دهد باز

لینک ارسال
با سلام و درود

اقایون داداشا

لطفا یکی راهنمایی کنه بگه چطور فایل زیپ رو ساین گنم؟؟؟؟؟

تو نیکی کن و در دجله انداز

که ایزد در بیابانت دهد باز

لینک ارسال
اقایون داداشا

با سلام

شما برنامه زیر رو دانلود کنید

>http://www.gsm-developers.com/wp-content/uploads/2017/05/Apk_ZipSigner_1.2-gsm-developers.zip

فایلتون رو داخل برنامه بزارید گزینه Test key رو بزنید برای ساین

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
اقایون داداشا

درود

فایلتون رو داخل پوشه \resources\struct این نرم افزار کپی کنید سپس با گذینه 4 اقدام به زیپ و ساین کنید

منبع فایل :

>https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1432152

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...