رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

LG G3 Problem

ارسال های توصیه شده

یه دونه g3 بود با همین تاریک شدن صفحه و یا رد های عمودی که می گید امکان داره از تاچ و ال سی دی باشه شما یک کار کنید اگه برچسب گلس روی گوشی زدید بردارید تاچ گوشی رو با دسمال تمیز تمیز کنید بعد روشن کنید ببینید درست شده یا نه

اگه این راه هم جواب نداد بهتر که پیش تعمیرکار ببرید

یعنی چی تاچ گوشی رو تمیز کنم؟

منظورتون فلت تاچه؟

من کلیه ی فلت هارو تمیز کردم حتی دکمه پاور رو هم باز کردم کلیه قطعاتشو تمیز کردم

یه کار دیگه هم کردم دوربین جلو و عقبو باز کردم و صفحه ی دکمه پاورو گذاشتم بعد که روشن شد صفحه دکمه پاورو برداشتم و گوشی درست کار میکرد و دیگه خاموش نشد !! کلی باهاش کار کردم ولی اون مشکل خاموش شدن پیش نیومد

ولی دوباره کی اینکارو کردم دیگه نشد

دقیقا نمیدونم مشکل از چیه اون سنسور تماس رو هم نمیشه قطع کرد چون به برد چسبیده

لینک ارسال
یعنی چی تاچ گوشی رو تمیز کنم؟

منظورتون فلت تاچه؟

من کلیه ی فلت هارو تمیز کردم حتی دکمه پاور رو هم باز کردم کلیه قطعاتشو تمیز کردم

یه کار دیگه هم کردم دوربین جلو و عقبو باز کردم و صفحه ی دکمه پاورو گذاشتم بعد که روشن شد صفحه دکمه پاورو برداشتم و گوشی درست کار میکرد و دیگه خاموش نشد !! کلی باهاش کار کردم ولی اون مشکل خاموش شدن پیش نیومد

ولی دوباره کی اینکارو کردم دیگه نشد

دقیقا نمیدونم مشکل از چیه اون سنسور تماس رو هم نمیشه قطع کرد چون به برد چسبیده

منظورم اینکه اگه برچسب گلس داره بردار و بعد صفحه گوشی رو تمیز تمیز کن ببین بازم همینجوریه یا نه

یه کار دیگه هم انجام بده ببین وقتی شارژر وصل هست بازم همینجوری میشه یا نه

اینم تست کن ببین زمانی که گوشی خاموش هست و داره شارژ میشه صفحه اینجوری میشه یا نه هر چند ثانیه یه کلید پاور بزن تا صفحه روشن بشه فقط میخواهیم ببینیم درست شارژ میشه یا نه پاور رو نگه ندار که روشن بشه فقط هر چند ثانیه کلید پاور بزن برای دیدن آرم باطری که ببنیم درست شارژ میشه یا در حالت خاموش هم همین مشگل رو داره؟

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
منظورم اینکه اگه برچسب گلس داره بردار و بعد صفحه گوشی رو تمیز تمیز کن ببین بازم همینجوریه یا نه

گوشیم گلس نداره نه برچسبی نه هیچی

تمیز کردن صفحه گوشی ؟!!!

شوخی میکنی ؟

اره با شارژر هم همینطوره

لینک ارسال

به احتمال زیاد آیسی شارژ گوشی شما مشگل داره هیتر بگیر به احتمال زیاد درست میشه

http://forum.gsm-developers.com/thread13446.html

تست کن اعلام نتیجه فراموش نشه

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال
به احتمال زیاد آیسی شارژ گوشی شما مشگل داره هیتر بگیر به احتمال زیاد درست میشه

http://forum.gsm-developers.com/thread13446.html

تست کن اعلام نتیجه فراموش نشه

این ایسی چسبیه؟

چرا جدا نمیشه ؟!!

لینک ارسال

اینم تست کن ببین زمانی که گوشی خاموش هست و داره شارژ میشه صفحه اینجوری میشه یا نه هر چند ثانیه یه کلید پاور بزن تا صفحه روشن بشه فقط میخواهیم ببینیم درست شارژ میشه یا نه پاور رو نگه ندار که روشن بشه فقط هر چند ثانیه کلید پاور بزن برای دیدن آرم باطری که ببنیم درست شارژ میشه یا در حالت خاموش هم همین مشگل رو داره؟

گوشی اصلا مشکل شارژ شدن نداره تنها مشکلش همینه که صفحه بعد از چند ثانیه کار خاموش میشه اونم یهویی نه در حالی که ردهای عمودی میاد کم رنگ میشه و رو به خاموشی میره

لینک ارسال
این ایسی چسبیه؟

چرا جدا نمیشه ؟!!

اون آیسی شارژ گوشی هست برق که ناقص برسه به ال سی دی این مشگل هم پیش میاد یه هیتر خوب بگیر بعد با سر پنس یه تقه کوچیک از کنار به آیسی بزن که اگه لحیم سردی گرفته باشه درست بشه

امکان داره مشگل شما از این آیسی باشه

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال
اون آیسی شارژ گوشی هست برق که ناقص برسه به ال سی دی این مشگل هم پیش میاد یه هیتر خوب بگیر بعد با سر پنس یه تقه کوچیک از کنار به آیسی بزن که اگه لحیم سردی گرفته باشه درست بشه

امکان داره مشگل شما از این آیسی باشه

هیتر گرفتم بستم گوشیو همه چی درست بود کلی کار کردم باهاش هیچ مشکلی پیش نیومد همین که دکمه پاور گوشیو زدم که صفحه دوباره روشن بشه (منظورم اکسرین لاکه Screen lock ) دوباره مشکل پیش اومد !!! هربار که لاک میکنم دوباره انلاک میکنم صفحه رو همین مشکل هست

به نظرم هرچی هست زیر سر همین کلید پاور هست یا هرچی که زیر این کلید هست یا کلا قابی که کلید پاور و دوربین و ... بهش وصله چون زیر همین قاب چنتا کانکتور هست که موقع بستن به برد اتصال پیدا میکنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...