رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

LG G3 Problem

ارسال های توصیه شده

سلام

یه گوشی LG G3 دارم وقتی چند دقیقه باهاش کار میکنم یهویی صفحه شروع به کم نور شدن میکنه تا جایی که خاموش میشه صفحه ولی در حالی که صفحه خاموشه تاچ کار میکنه

ولی وقتی با دکمه پاور صفحه رو Lock میکنم و دوباره انلاک میکنم صفحه دوباره روشن میشه و دوباره همون اتفاق قبلی

کسی نظری نداره ؟:u_26d4:

لینک ارسال
سلام

یه گوشی LG G3 دارم وقتی چند دقیقه باهاش کار میکنم یهویی صفحه شروع به کم نور شدن میکنه تا جایی که خاموش میشه صفحه ولی در حالی که صفحه خاموشه تاچ کار میکنه

ولی وقتی با دکمه پاور صفحه رو Lock میکنم و دوباره انلاک میکنم صفحه دوباره روشن میشه و دوباره همون اتفاق قبلی

کسی نظری نداره ؟:u_26d4:

به گفته های رضا جان توجه کن و این نکته هم چک کن برنامه های مدیریت نور صفحه نصب نشده باشه

لینک ارسال
به گفته های رضا جان توجه کن و این نکته هم چک کن برنامه های مدیریت نور صفحه نصب نشده باشه

نه مطمعنم از برنامه نیست چون کل گوشی رو فرمت کردم بازم مشکل هست همچنان

لینک ارسال
اکثرا مشکل هارد دارن برا اطمینان یبار ریست نشد فلش نشد السیدی در نهایت سخت افزار

ال سی دی ندارم تست کنم

منظور از سخت افزار چیه؟

یه سری ویدیو ها تو اینترنت دیدم که روی فلت دوربین یه تیکه کاغذ میذاشتن اونو تست کردم برای یه مدت درست شد ولی دیگه کاربرد نداشت انگار

یه جا دیگه دیدم روی هیت سینک یه سکه میذاشت

لینک ارسال

این مشگل ماله سنسور تماس هست

گوشی رو باز کن سنسور تماس رو از کار بنداز امکان داره سنسور تماس یا آّخوردگی داره یا مشگل داره چون به گفته خودتون کم کم شروع به کم نور شدن صفحه می کنه

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
این مشگل ماله سنسور تماس هست

گوشی رو باز کن سنسور تماس رو از کار بنداز امکان داره سنسور تماس یا آّخوردگی داره یا مشگل داره چون به گفته خودتون کم کم شروع به کم نور شدن صفحه می کنه

درود

منم حدسم همینه

حالا سوال اینه که سنسور تماسش کجاست و اینکه تاریک شدن صفحه تمیز انجام نمیشه یعنی صفحه رد های عمودی پیدا میکنه بعد در حالی که فلش میزنه خاموش میشه صفحه فلش میزنه

لینک ارسال
درود

منم حدسم همینه

حالا سوال اینه که سنسور تماسش کجاست و اینکه تاریک شدن صفحه تمیز انجام نمیشه یعنی صفحه رد های عمودی پیدا میکنه بعد در حالی که فلش میزنه خاموش میشه صفحه فلش میزنه

یه دونه g3 بود با همین تاریک شدن صفحه و یا رد های عمودی که می گید امکان داره از تاچ و ال سی دی باشه شما یک کار کنید اگه برچسب گلس روی گوشی زدید بردارید تاچ گوشی رو با دسمال تمیز تمیز کنید بعد روشن کنید ببینید درست شده یا نه

اگه این راه هم جواب نداد بهتر که پیش تعمیرکار ببرید

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...