رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آیا CM2 MTK را میتوان به infinity best dangle وصل کرد؟

shojaee

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان

من دانگل بیست دارم و میخوام بخش سامسونگهای ام تی کا را باز کنم میگه اکتیف کن در حالیکه رفتم به ساپورت دانگل دیدم که بخش CM2 mtk را رایگان نوشته بودند یعنی گفته بود این بخش را میتوان رایگان اکتیف کنید. آیا تا حال کسی چنین کاری کرده؟

منتظرم. ممنون

لینک ارسال

منظورشون از رایگان بودن دانگل این هست که شما فقط میتونید اپدیتهای که برای mtk میادرا رایگان استفاده و برای سریهای کوالکام و غیره اکتیو میخواهد که اونم بر روی خود دانگل cmt2 نه دانگل اینفینیتی نوکیا

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال
سلام به همه دوستان

من دانگل بیست دارم و میخوام بخش سامسونگهای ام تی کا را باز کنم میگه اکتیف کن در حالیکه رفتم به ساپورت دانگل دیدم که بخش CM2 mtk را رایگان نوشته بودند یعنی گفته بود این بخش را میتوان رایگان اکتیف کنید. آیا تا حال کسی چنین کاری کرده؟

منتظرم. ممنون

تنهاچیزی که شما میتونی اکتیو کنی رایگان test version هست و کاربردی نداره

به هر حال اگه کنجکاوی میتونی توی ios service نسخه test رو اکتیو کنی

لینک ارسال
سلام به همه دوستان

منتظرم. ممنون

سلام عزیز.

شما میتونی دانگل cm2 رو برای دانگل بست اکتیو کنی که حدود 280 تومن هزینه داره.

ولی بهتره خود دانگل cm2 رو جدا بخری چون اگه خدایی نکرده بست خراب بشه دو تا باکس بسیار پرکاربرد رو از دست میدی به جای یدونه

لینک ارسال
سلام به همه دوستان

منتظرم. ممنون

داداش چه کاریه خود دانگل cm2 قیمتش 240تومنه ولی اکتیوش روی دانگل دیگه 235تومن. خوب شما دانگل جدا بخر بهتره که به قول دوستمون اگه سیمت سوخت هر دو رو از دست ندی

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...