رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش پورت ریکاوری کاستومPhilZ برای MTK

ارسال های توصیه شده

صفحه پیدا نشد - جی اس ام دولوپرز | Gsm-developers

سلام من طبق اموزش شما پیش رفتم ولی وقتی استوک ریکاوری خودم رو درگ میکنم درون فایل MTK_unpack.bat با ارور زیر مواجه میشم :

پوشه اشاره شده : rmdsk درست میشه ولی داخلش خالی هست ؟

من برا امتحان استوک ریکاوری خودم رو این بار درگ کردم درون فایل STD_unpack و این بار بدون هیچ خطایی عملیات با موفقیت انجام شد. ولی اینجا هم یه مشکل دیگه دارم . داخل پوشه rmdsk تمامی فایل های اشاره شده توسط شما برای کپی گیری و جایگزینی وجود دارن بجز: ueventd.goldfish.rc و فایل: fstab هم به این شکل نوشته شده و وجود داره : fstab.mt6735 . الان من چه کاری باید انجام بدم ؟ . مدل گوشی من الفون پی 4000 هستش و ریکاوری رو از رام استوک بیرون کشیدم .

چند تا سوال و مشکل دیگه هم وجود داره .

1 – پوشه etc را نیز باز کنید و فایل recovery.fstab را نیز کپی کنید . کجا کپی کنیم ؟ در مسیر etc کاستوم ریکاوری کپی و جایگزین کنیم ؟

2 . از روت پوشه استوک ریکاوری فایلهای زیر را کپی و در کاستوم ریکاوری جایگزین کنید

kernel

kernel_header

داخل روت پوشه من طبق عکس فایل : kernel_header وجود نداره ؟

24.png

لینک ارسال

سلام این ریکاوری که می خواهید پورت کنید برای دستگاه شما که 64 بیت فکر نکنم اصلا کار بکنه..فایلهای هم که نیستن نساز به کپی نیستن....در آموزش هم وقتی گفتم این فایل را به ریکاوری استوک منتقل کنید یعنی همان مکان منتقل بشه

برای ریپک و آنپک فایل بوت از برنامه زیر استفاده کنید

معرفی ابزار ریپک و آنپک کرنل بوت و ریکاوری Android Image Kitchen Tool

و اگه خواستید این روشم که راحتر تست کنید ریکاوری

پورت ریکاوری CWM برای مدیاتک

لینک ارسال
mohsen8 گفته است :
سلام این ریکاوری که می خواهید پورت کنید برای دستگاه شما که 64 بیت فکر نکنم اصلا کار بکنه..فایلهای هم که نیستن نساز به کپی نیستن....در آموزش هم وقتی گفتم این فایل را به ریکاوری استوک منتقل کنید یعنی همان مکان منتقل بشه

برای ریپک و آنپک فایل بوت از برنامه زیر استفاده کنید

معرفی ابزار ریپک و آنپک کرنل بوت و ریکاوری Android Image Kitchen Tool

و اگه خواستید این روشم که راحتر تست کنید ریکاوری

پورت ریکاوری CWM برای مدیاتک

متاسفانه هیچ یک از راهها جواب نداد . با mtk droid که اصلا وصل نمیشه و چراغ زرد هستش با اینکه گوشی روت هست و Busybox نصبه . با برنامه android-image-kitchen-v2-4gsm-developers هم انپک میشه ولی باز اون فایلها موجود نیستن .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...