رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فارسی سازی برای کوک رام

ارسال های توصیه شده

سلام من میخوام رام سامسونگ فارسی کنم ولی باgoogle translate toolkit تمومش رو فارسی نمیکنه و بخوام تکی معنی کنم زمان میبره.راه حلی ندارین برای سریع ترجمه کردن؟

لینک ارسال
سلام من میخوام رام سامسونگ فارسی کنم ولی باgoogle translate toolkit تمومش رو فارسی نمیکنه و بخوام تکی معنی کنم زمان میبره.راه حلی ندارین برای سریع ترجمه کردن؟

فایل های mxl ترجمه شده از گوشیه مشابه که فارسی داره جایگزین کنید به فایلی که میخواهید کوک کنید

توجه: بنده این روش رو تست نکردم و به وجود امدن هر گونه مشکلی به دوش خودتان میباشد

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

بله درسته زمان میبره ولی کیفیت فارسی سازی میره بالا و به درستی و منظم ترجمه میشند ولی ابزاری مثله ترجمه گوگل و نظیرش بیشتر جاها هماهنگی رو نداره.

وقت تلف میشه ولی بجاش رام فارسی خوبی درمیاد براتون.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
فایل های mxl ترجمه شده از گوشیه مشابه که فارسی داره جایگزین کنید به فایلی که میخواهید کوک کنید

توجه: بنده این روش رو تست نکردم و به وجود امدن هر گونه مشکلی به دوش خودتان میباشد

یعنی نمیشه از a9100 به g6000 انداخت؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
یعنی نمیشه از a9100 به g6000 انداخت؟

.

درود دوست عزیز میشه .

با استفاده از آموزش ویدیوئی که ارایه دادیم روش جایگزینی اقدام به فارسی کنید کیفیت ترجمه هم حفظ میشه و اینکه میتونید در 10 دقیقه رام رو ترانسلیت کنید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
.

درود دوست عزیز میشه .

با استفاده از آموزش ویدیوئی که ارایه دادیم روش جایگزینی اقدام به فارسی کنید کیفیت ترجمه هم حفظ میشه و اینکه میتونید در 10 دقیقه رام رو ترانسلیت کنید

موفق باشید

میشه لینک رو بدین؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
میشه لینک رو بدین؟

.

خدمت شما

>http://forum.gsm-developers.com/post38720.html#post38720

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...