رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظر سنجی درباره میزان اهمیت آموزشهای توسعه رامهای اندروید برای کاربران

ارسال های توصیه شده

با سلام

حدود چند ماهی هست در بخش آموزشهای توسعه اندروید آموزشهای مختلفی قرار داده شده است غیر از آموزشهای ایلیا جان درباره کوک رام فارسی بیشتر آموزشهای خود بنده

زمان و وقت زیادی صرف آماده کردن این آموزشها گذاشته می شود اکنون نظر دوستان را می خواهیم درباره اینکه

1- آیا استقبال دارند این آموزشها؟

2- در این مدت چقدر مفید بوده اند؟

3- بهتر نیست وقت و زمان را به جای این آموزشها صرف آموزشهای دیگری کرد؟

4-چه آموزشهای بازخورد بهتری دارند تا جایگزین شوند؟

و در کل نظر خودتان و اینکه نظرتان درباره بازخورد کلی کاربران چه کاربر سایت چه رهگذر چه مهمانی که اصلا عضو نمی شود چیست درباره این آموزشها و ادامه پیدا کردن این آموزشها؟؟؟

نظر تمام کاربران محترم و سایت متعلق به کاربران می باشد در جهت ارتقای شغلی و فکری یکدیگر پس نظرتان هر چه باشد فراموش نشود و نظر بدهید

منتظر نظرهای سبزتان هستیم:u_1f60e:

لینک ارسال

اول از همه خودم نظرمو بگم

نسبت به وقت و زحمتی که برای این آموزشها گذاشته میشه استقبال نداشته و خیلی کم بودند کاربرانی که در پرتال هم بیشتر تشکر یا سوال کردند در انجمن که هیچ انرژی یا تلف نشه یا جایی دیگه خرج بشه بهتره

البته خودم علاقه دارم به این آموزشها ولی خیلی خیلی کم کاربر هست که بخواد این مسیرها رو بره ...و اصلا کاربری که کاستوم رام استفاده کنه کمه

پس نظر من اینه که بخشهای برای کاستوم رامها معرفی بشه کاربران کاستوم رام ببیند و استفاده کنند بهتره تا خودشون برن کاستوم رام بسازند:u_e402:

لینک ارسال

با عرض سلام وخسته نباشید بر محسن جان ...

واقعا که زحماتی بسیار و وقت بسیاری بر این آموزش ها گذاشته میشود.

دوستان قدر این آموزش ها رو بدونید .

اگر تا آخرش وقت کافی بر این آموزش ها بذارید حتما به نتیجه خواهید رسید.

با آرزوی موفقیت بر جی اس ام دولوپر

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان.

بنظر میرسه هموطنای عزیزمان اونقدرا سرگرمی و مشکلات دارند و وقتی برای توسعه رام ندارند.و عده بسیار محدودی علاقمند به توسعه رام هستند .

متاسفانه برخی از عزیزان فقط بدنبال تغییر نام ترانسلیتور از داخل رام هستند تا به همین نحو کسب درآمد کنن و قطعا به خودشون زحمت نمیدن مطالب با ارزش رو مطالعه کنند اون تعداد محدودی هم که مطالعه میکنه بسیار سطحی آموزش رو مطالعه میکنند و همیشه دست و پا شکسته کار میکنند و اینا هم نمیتونن موفق باشند.

کسی که از هسته و ساختار رام آشنا نباشه باید مدام پیگیر روش های محدود تعمیراتی ارایه شده از سوی دیگران باشه . آشنایی با توسعه رام اندروید این امکان رو به شما میده که به هسته سیستم عامل پی ببرید و اینکار باعث میشه روند حل مشکلات روزانه بسیار سریع باشه .

به عنوان مثال در صورتی که یک گوشی اسکرین لوپ به پست شما بخوره و از ساختار رام اشنایی نداشته باشید باید کل اینترنت رو زیر و رو کنید و یقینا همیشه اونی که دلت میخواد نمیاد دستت و بنابر این باید پست درخواست ارسال کنی کلی وقتت گرفته میشه و عمرت تلف میشه ولی در صورتی که با توسعه و ساختار رام آشنایی داشته باشی انگار اندروید رو اهلی کردی و با زبان دستگاه اندروید آشنا شدی و در زمان تعمیر دیوایس اندرویدی هم میدونی برای حل مشکل باید چه واکنشی نشون بدی.

این نکته حقیقت محضه و حاصل تجربه بنده در طول تعمیرات هست.

"تعمیر سیستم عامل های اندروید برای کسانی که از توسعه رام و ساختار آن آشنایی ندارند وحشی هست و هر لحظه میتونه گازتون بگیره و خسارت جبران ناپذیری در حین تعمیر به شما وارد کنه و در صورتی که بتونی به رام نفوذ داشته باشی میتونی در زمان تعمیر به مشکل مربوطه سریع واکنش نشون بدی"

جی اس ام دولوپرز همیشه برای توسعه علوم جی اس ام در ایران سعی کرده شتابزده عمل کنه و خدمات ارزنده و رایگانی را در اختیار علاقمندان قرار بده.وقت کاربران و کارکنان جی اس ام دولوپرز هم بسیار ارزشمند هست و شما فکر نکنید مطالب خواصی که روزانه ارایه میشه ار روی بیکاری هست نیت اصلی ما اینه که از این علوم همه بتونن استفاده کنند . اما در صورتی که کار ما خروجی نداشته باشه مجبوریم جهت کار رو تغییر بدیم و انرژیمون رو بیشتر بر روی نیاز جامعه تلف کنیم .

سپاس :u_e032:

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

درود محسن عزیز...

آموزشهای این قسمت بسیار تخصصی و حرفه ای هست و طبیعتا شما وقت و حوصله هنگفتی رو صرف میکنید تا این قسمت سر پا بایسته...

اما نقطه منفی ماجرا اینجاست که تمام همکاران گرفتاریهای بسیاری در رابطه با مغازه و تعمیراتشون دارند و ترجیح میدهند به جای اینکه چندین ساعت و بعضا چندین روز وقت بگذارند و رام کوک کنند خیلی راحت میان و از رام های کوک شده و آماده استفاده میکنند...

لذا کاملا طبیعی هست که کاربران کمتری میان و از این قسمت استقبال میکنند...

اما جمع بندی صحبت حقیر أین هست که شما واقعا زحمت میکشید و وقت میذارید و مطالبت بسیار مفید و کلیدی رو قرار میدهید اما متاسفانه بخاطر دلایلی که عرض کردم استقبال ضعیف هست و ترجیحا در صورت صلاحدید وقت و استعداد شما در قسمت های دیگر بکارگیری بشه بسیار بسیار میتونه مفید تر واقع بشه...

باشد که همچنان انجمن آپدیت و سطح بالایی را شاهد باشیم...

موفق باشید

لینک ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید به اقا محسن و اقا ایلیا

اول بگم من خودم عاشق این اموزش ها هستم وهمه رو خودم دنبال می کنم 100%

همه نظرات رو خوندم درسته تعداد افرادی که از کاستوم رام استفاده می کنند بسیار کمه ولی باید کانال تلگرام

جی اس ام تبلیغ بشه هستند کسانی که علاقه زیادی به این اموزش ها دارند.نکته بعدی اینکه خیلی سخت میشه اینجارو پیدا کرد

نمیدونم چرا ؟ مثلا خود من یه روز دنبال چیز دیگری میگشتم اشتباهی کلیک کردم روی این سایت و باکمی چرخیدن تو سایت فهمیدم که

چه جایی رو پیدا کردم. کلی اموزش به زبان فارسی همونی بود که می خواستم . تو قسمت برنامه نویسی اندروید هم فکر می کنم کاربر زیادی ندیدم در

صورتی که توی سایت های دیگر فقط دو هزار نفر سوالاتشون رو مطرح می کنند. فقط باید این جا تبلیغ بشه .........................................................................................

ممنون

SuperSU

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با عرض سلام و خسته نباشید به اقا محسن و اقا ایلیا

اول بگم من خودم عاشق این اموزش ها هستم وهمه رو خودم دنبال می کنم 100%

همه نظرات رو خوندم درسته تعداد افرادی که از کاستوم رام استفاده می کنند بسیار کمه ولی باید کانال تلگرام

جی اس ام تبلیغ بشه هستند کسانی که علاقه زیادی به این اموزش ها دارند.نکته بعدی اینکه خیلی سخت میشه اینجارو پیدا کرد

نمیدونم چرا ؟ مثلا خود من یه روز دنبال چیز دیگری میگشتم اشتباهی کلیک کردم روی این سایت و باکمی چرخیدن تو سایت فهمیدم که

چه جایی رو پیدا کردم. کلی اموزش به زبان فارسی همونی بود که می خواستم . تو قسمت برنامه نویسی اندروید هم فکر می کنم کاربر زیادی ندیدم در

صورتی که توی سایت های دیگر فقط دو هزار نفر سوالاتشون رو مطرح می کنند. فقط باید این جا تبلیغ بشه .........................................................................................

ممنون

SuperSU

.

درود بر شما .

بابت نظرات سازندتون سپاسگذاریم .... پیشنهاد شما برای تبلیغ چیه؟

سپاس

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

درود قبل از هرچیزی از محسن جان عزیز تشکر میکنم بخاطر وقت باارزشی که میزارن و آموزش های خارق العاده ای که مطمئنم توی هیچ جای دنیای gsm نیست آماده میکنن

نظر من اینه همیشه سو استفاده گر وجود داره و انجمن باید قدر این آموزش های حرفه ای رو بدونه و جوری نباشه یکی با کاربر سایت شدن بتونه تمام آموزش های توسعه رام رو ببینه

هدف این سایتآشنا کردن تعمیرکاران نرم افزار با توسعه اندروید بوده که فکر میکنم از هر 100 نفر 1 نفر به صورت جدی پیگیر میشند که واقعا ناامید کننده هست.من فکر میکنم آموزش ها باید منفعت مالی داشته باشه برای انجمن

لینک ارسال

پیشنهاد من برای تبلیغ اینکه اول از تلگرام شروع کنیم یعنی بین کانال ها تبادل بزنیم بعد کم کم بریم بالا .بعداگر شما قبول کنید. تو سایت xperianوترفندستان وغیره تبلیغات کنیم.چون خیلی از کاربر های این سایت هادنبال این آموزش ها هستند.ومن خودم به شخصه دیدم که خیلی از این طورآموزش ها استقبال می کنند.

ممنون از سایت خوبتون

SuperSU

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...