رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

برای اولین بار در کره خاکی فایل فلش پورت شده فارسی اندروید 6 گوشی a7108

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
سلام

اتفاقا رام اندروید 6 رسمی هم روش بوده که این رام رو فلش کردم، علاوه بر اون مشکل امنیتی یه باگ جدید هم دیشب متوجهش شدم قفل انگشت فقط وقتی تازه ریست فکتوری کردی کار میکنه یعنی کافیه گوشی رو خاموش یا ری استارت کنی دیگه قفل موبایل با انگشت باز نمیشه جالب اینجاست وقتی میری برای تنظیم دوباره قفل با انگشت تنظیم میشه اما وقتی موبایل رو قفل میکنی با انگشت باز نمیشه!!! حتما باید رمز بزنی! هنوز یک روز کامل نشده این دو تا مشکل هست! لطفا دوباره بررسی کنید. من از نرم افزارهایی همچون Word 2016 باگ گرفتم گزارش کردم درستش کردن شاید برنامه نویسی مثله شما بلد نباشم اما خوب میدونم اگه یه جا مشکلی پیش اومد دلیلش از کجاست، اگرم باورتون نمیشه این آیدی تلگرام من هست (Optimusprime27@) پیام بدین تا واستون اسکرین شات بفرستم و همین ویدیو کار نکردن قفل صفحه نمایش با انگشت.

درود.

دوست عزیز در مورد مشکل امنیتی که اخطار ارسال میکنه ربطی به این رام نداره اگه به دیدگاهها در سایت توجه کنید از 10 کاربر یکی شاید این مشکل رو داشته باشه . توصیه میکنم از اول شروع کنید. یک بار با رام رسمی فلش کنید سپس این رام را طبق اصول رایت کنید ... اگه زیاد اذیتتون میکنه این اپلیکیشن امنیتی رو حذف کنید (ابتدا روت کنید سپس با روت اکسپلور حذف کنید)

مشکل دوم اثر انگشت شاید حق با شما باشه و برنامه نویسمون متوجه این مورد نباشند ولی قرار نیست شما همه زحمات این عزیز رو نادیده بگیرید و حرف هایی بزنید که جاش اینجا نیست میتوانستید پیغام خصوصی ارسال کنید.

باز ایشون شاید جواب قانع کننده ای دارند منتظر بمانید تا شما را راهنمایی کنند.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 31
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
درود.

دوست عزیز در مورد مشکل امنیتی که اخطار ارسال میکنه ربطی به این رام نداره اگه به دیدگاهها در سایت توجه کنید از 10 کاربر یکی شاید این مشکل رو داشته باشه . توصیه میکنم از اول شروع کنید. یک بار با رام رسمی فلش کنید سپس این رام را طبق اصول رایت کنید ... اگه زیاد اذیتتون میکنه این اپلیکیشن امنیتی رو حذف کنید (ابتدا روت کنید سپس با روت اکسپلور حذف کنید)

مشکل دوم اثر انگشت شاید حق با شما باشه و برنامه نویسمون متوجه این مورد نباشند ولی قرار نیست شما همه زحمات این عزیز رو نادیده بگیرید و حرف هایی بزنید که جاش اینجا نیست میتوانستید پیغام خصوصی ارسال کنید.

باز ایشون شاید جواب قانع کننده ای دارند منتظر بمانید تا شما را راهنمایی کنند.

موفق باشید

درود

دوست عزیز این کار رو هم کردم من هم واسه خودم نصب کردم هم واسه برادرم و دقیقا طبق مسیری که شما گفتین پیش رفتم اما باز هر دو مشکل وجود داره توی هر دو گوشی مدل هر دوگوشی یکی هست فقط رنگشون متفاوته (Galaxy A7108)، در ضمن توی صفحه دانلود گفتم که زحمت زیادی کشیدن و خیلی خوبه اما خداییش داشتن این مشکلات اونم توی چند ساعت اول هر کسی رو ناراحت میکنه! من میتونم از این پیام که هی میاد صرف نظر کنم اما قفل صفحه با اثر انگشت یکی از بهترین قابلیت های این گوشی هست! لطفا راهنمایی کنید. واسه روت کردن هم امتحان کردم اما روت نشد با سه نرم افزار همشون Fail شدن، اگه شما روش خاصی بلدین که بدون مشکل روت میشه لطفا راهنمایی کنید.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
درود

دوست عزیز این کار رو هم کردم من هم واسه خودم نصب کردم هم واسه برادرم و دقیقا طبق مسیری که شما گفتین پیش رفتم اما باز هر دو مشکل وجود داره توی هر دو گوشی مدل هر دوگوشی یکی هست فقط رنگشون متفاوته (Galaxy A7108)، در ضمن توی صفحه دانلود گفتم که زحمت زیادی کشیدن و خیلی خوبه اما خداییش داشتن این مشکلات اونم توی چند ساعت اول هر کسی رو ناراحت میکنه! من میتونم از این پیام که هی میاد صرف نظر کنم اما قفل صفحه با اثر انگشت یکی از بهترین قابلیت های این گوشی هست! لطفا راهنمایی کنید. واسه روت کردن هم امتحان کردم اما روت نشد با سه نرم افزار همشون Fail شدن، اگه شما روش خاصی بلدین که بدون مشکل روت میشه لطفا راهنمایی کنید.

.

عرض کردم احتمالا باگ قفل اثر انگشت رو داشته باشه و انشاالله پچ برای حل این مشکل عرضه میکنن

شما یک ریکاوری twrp روی این مدل نصب کنید . سپس اخرین نسخه supersu را از طریق کاستوم ریکاوری نصب کنید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
.

عرض کردم احتمالا باگ قفل اثر انگشت رو داشته باشه و انشاالله پچ برای حل این مشکل عرضه میکنن

شما یک ریکاوری twrp روی این مدل نصب کنید . سپس اخرین نسخه supersu را از طریق کاستوم ریکاوری نصب کنید

موفق باشید

دوست عزیز

برنامه نویس کمک کرد تمام مشکلات حل شد الان رم کار میکنه عالی عالی.

سپاس بیکران

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
دوست عزیز

برنامه نویس کمک کرد تمام مشکلات حل شد الان رم کار میکنه عالی عالی.

سپاس بیکران

.

درود دوباره .

کارهایی که انجام داده اید را در اینجا بفرمایید تا بقیه عزیزان این مشکلات را حل کنند

سپاس

لینک ارسال
.

درود دوباره .

کارهایی که انجام داده اید را در اینجا بفرمایید تا بقیه عزیزان این مشکلات را حل کنند

سپاس

یه مشکل امنیتی بود که با روت کردن و پاک کردن برنامه حل شد و مشکل حسگر هم با رفع مشکل امنیتی درست شد. قرار شد رامی که تغییر دادیم رو برنامه نویس بزاره واسه دانلود تا هیچ کسی این مشکل واسش پیش نیاد در آینده.

سپاس بیکران

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
درود پس من چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟

من هم همین مشکلات رو دارم این پیغام امنیتی اعصابم رو خورد کرده؟؟؟؟؟

لطفا دقیق راهنمایی کنید دقیق چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟/

درود.

دوست عزیز صدها دانلود داشته این فایل یکمی ابتکار بخرج بدید و منتظر لقمه آماده نباشید.

ریکاوری کاستوم برای این مدل دانلود کنید . سپس اخرین نسخه supersu را از طریق ریکاوری کاستوم رایت کنید

سپس روی گوشی روت اکسپلور نصب کنید و نرم افزار امنیتی را حذف کنید.

یا اگر بلد نیستید با روت اکسپلور حذف کنید تو انترنت یه سرچ بکنید "نحوه حذف نرم افزار سیستمی " بعد دریایی از اپلیکیشن براتون نمایش میده میتوانید از هر یک از این اپ ها استفاده کنید

موفق باشید

لینک ارسال
درود.

دوست عزیز صدها دانلود داشته این فایل یکمی ابتکار بخرج بدید و منتظر لقمه آماده نباشید.

ریکاوری کاستوم برای این مدل دانلود کنید . سپس اخرین نسخه supersu را از طریق ریکاوری کاستوم رایت کنید

سپس روی گوشی روت اکسپلور نصب کنید و نرم افزار امنیتی را حذف کنید.

یا اگر بلد نیستید با روت اکسپلور حذف کنید تو انترنت یه سرچ بکنید "نحوه حذف نرم افزار سیستمی " بعد دریایی از اپلیکیشن براتون نمایش میده میتوانید از هر یک از این اپ ها استفاده کنید

موفق باشید

ریکاوری کاستوم رو دان کردم قبول نمیکنه با ادین هم خواستم روت کنم روی لوگو گیر کرد ؟؟؟

اگه ریکاوری کاستوم مخصوص این مدل رو دقیق میدونید چیه ممنون میشم لینکش رو بزارید ممنون؟؟؟

لینک ارسال

درود

ریکاوری زیر رو نصب کنید

twrp_3.0.2-1_sm-a710.tar | by ashyt16 for Generic Device/Other

این فایل رو از از طریق ریکاوری رایت کنید

برنامه Security log agent رو از آدرس زیر حذف کنید.

system/app

موفق باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...