رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در انزیپ و اجرا فلش تولز های هواوی

iraj

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان 2دوتا ویندوز عوض کردم نمیشه فلش تولز موقع اجرا میمونه ...فایل های زیپ هم نمیشه انزیپ کرد اکثر فایل ها هم زیپ هستن ...5 ترا هارد..نمیدونم چیکار کنم ....

irgsm

لینک ارسال
همکار عزیز سیستمتو اول ویروس کشی کن . بعد ویندوز بزن بعد ویندوز فقط ویروس کش نصب کن و دوباره ویروس کشی کن

نه جواب نمیده ....اقا فیاض انجام دادم نشد ..فلش تولز هواوی اجرا نمیشه ....کل سیستم 50ویروس پیدا کرد ....فایل ها هم انزیپ نمیشن...دوستان لطفا راهنمایی کنید ...

irgsm

لینک ارسال
سلام دوستان 2دوتا ویندوز عوض کردم نمیشه فلش تولز موقع اجرا میمونه ...فایل های زیپ هم نمیشه انزیپ کرد اکثر فایل ها هم زیپ هستن ...5 ترا هارد..نمیدونم چیکار کنم ....

سلام

از یه نرم افزار دیگه واسه اکسترک استفاده کن مثل 7ZIP

اگه جواب نگرفتی باید " درست " ویروس کشی کنی...من واسه مشتری اینجوری انجام میدم همیشه هم جواب گرفتم

یه ویروس کش جدید ( مثلا نود 32 و آپدیت آفلاینش) رو روی یک سی دی رایت کن.

ویندوزت رو عوض کن... بدون اینکه My Computer رو باز کنی سی دی رو بزار وقتی لود شد( اگه نشد از طریق Task Manager وارد مای کامپیوتر شو)

آنتی ویروس رو بریز و آپدیتش کن و سیستمت رو اسکن کن

حالا اقدام به نصب فلش تولز کن...

اگه بازم جواب نگرفتی اسم پوشه ای که فلش تولز داخلشه نباید "" فارسی "" باشه ، حتما انگلیسی نام گذاریش کنی دوباره تست کن

اگه نشد پوشه فلش تولز رو روی دسکتاپ کپی کن از اونجا اقدام به نصب کن

خلاصه باید همه این حالت ها رو امتحان کنی

لینک ارسال
سلام

از یه نرم افزار دیگه واسه اکسترک استفاده کن مثل 7ZIP

اگه جواب نگرفتی باید " درست " ویروس کشی کنی...من واسه مشتری اینجوری انجام میدم همیشه هم جواب گرفتم

یه ویروس کش جدید ( مثلا نود 32 و آپدیت آفلاینش) رو روی یک سی دی رایت کن.

ویندوزت رو عوض کن... بدون اینکه My Computer رو باز کنی سی دی رو بزار وقتی لود شد( اگه نشد از طریق Task Manager وارد مای کامپیوتر شو)

آنتی ویروس رو بریز و آپدیتش کن و سیستمت رو اسکن کن

حالا اقدام به نصب فلش تولز کن...

اگه بازم جواب نگرفتی اسم پوشه ای که فلش تولز داخلشه نباید "" فارسی "" باشه ، حتما انگلیسی نام گذاریش کنی دوباره تست کن

اگه نشد پوشه فلش تولز رو روی دسکتاپ کپی کن از اونجا اقدام به نصب کن

خلاصه باید همه این حالت ها رو امتحان کنی

فایل های زیپ باید ریپیر بشه ...دوستان فقط چرا فلش تولز های هواوی اجرا نمیشه؟؟؟فایل های زیپ رو تو سیستم دیگه تست کردم نشد باز نکرد

irgsm

لینک ارسال
فرقی نکرد اینم میگه فایل پریلودر ایراد داره ...دوستان کسی نرم افزار اکتیو برای ریپیر فایل های زیپ داره ؟؟؟؟؟

چه گوشی میخوای باهاش فلش بزنی؟

اینم امتحان کن

لینک

Remo Repair RAR از این استفاده کن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...