رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست فایل فلش گوشی چینی +txl z4

reza.seven

ارسال های توصیه شده

سلام عرض میکنم

مشتری یه گوشی چینی +txl z4 اورده ... رو آرمه(سامسونگ)

خواسته روت کنه که موقع خاموش روشن شدن این مشکل براش پیش اومد

خواستم با UN ANDROID TOOL هارد ریست کنم اما توو منوی ریکاوری هیچ کلیدی عمل نمیکنه و فقط عکس گوشی و تابلوی اخطار زرد رنگ نمایش داده میشه

خواستم آنروت کنم گفتم شاید بدون فلش حل بشه اما گوشی به UN ANDROID TOOL متصل میشه و میتونم گوشی رو به ریکاوری ببرم یا ریبوت کنم...اما نمیتونم آنروت نه

حالا اگه کسی فایل فلشی از این مدل داره بی زحمت لینک دانلودش رو برام بزاره

ممنون:u_e032:

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود .

در بسیاری از مدلهای چینی محیط ریکاوری با تاچ عمل میکنند.

رام گوشی های چینی مخصوصا مدلی که دست شماست به هیچ عنوان نمیشه از روی مدلش فایل دانلود کرد .

شما گوشی را باز کنید یک مشخصه روی برد هک شده اون رو قرار بدید یا تصویر از روی برد قرار دهید تا فایلی برای گوشی شما معرفی بشه .

البته بالا اومدن گوشی با فایل مشخصه برد از 100 به 20 درصدم نیست و شاید مجبور بشید ده ها فایل دانلود و روی گوشی تست کنید که بنظرم ارزش تلف کردن انرژی روی چنین مشکلی نداره .

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان عزیز . منم همین مشکل رو با این گوشی دارم . فرمت زدم کامل خاموش شد . قبلش رید گرفته بودم ولی متاسفانه رید کامل رایت میشه بازم بالا نمیاره . اساتید اگه کسی رام این مدل رو داره ممنون میشم . اینم مدل بردش

6820-jxy42-91-4p

لینک ارسال
سلام خدمت دوستان عزیز . منم همین مشکل رو با این گوشی دارم . فرمت زدم کامل خاموش شد . قبلش رید گرفته بودم ولی متاسفانه رید کامل رایت میشه بازم بالا نمیاره . اساتید اگه کسی رام این مدل رو داره ممنون میشم . اینم مدل بردش

6820-jxy42-91-4p

اگه رید دارین اذش یکبار فرمت کنید و بعدش رایت کنید

لینک ارسال

رام این مدل خیلی نایابه توی هیچ سایتی پیدا نمیکنید چون با اسم txl نیست با مدل t_toach یکی هست..من تست کردم ...

خدمت دوستان

ROM T-TOUCH Z4 PLUS | [Official]-[updated] add the 04/28/2017 on Needrom

گرگــ ها را دوستـــــ دارم ،

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...