رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل فلش نشدن n920a

omid ghorbani

ارسال های توصیه شده

n920a آوردن برام آوردن از همکارها میخواسته دانگرید کنه 5.1.1 رو بصورت ap وcsc زده الان رو ارم هست و فلش و نه فایل روت نمیگیره بخش بوتلودر ارور میده فایل های بوت و درمیار سیستم ارور میده راه حلی براش هست ممنون میشم کمک کنید :u_e108:

آدم گاهی میخواهد حرف بزند اما نمیداند با چه کسی

پس لال می شود ، خفه می شود

وقتی که هرکه هست نمیفهمدت و هرکه “میفهمدت” نیست !=((

لینک ارسال
n920a آوردن برام آوردن از همکارها میخواسته دانگرید کنه 5.1.1 رو بصورت ap وcsc زده الان رو ارم هست و فلش و نه فایل روت نمیگیره بخش بوتلودر ارور میده فایل های بوت و درمیار سیستم ارور میده راه حلی براش هست ممنون میشم کمک کنید :u_e108:

درود بر شما ...

یه عکس از محیط دانلودینگ بذارین؟

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
6.jpg

درود بر شما ...

فایل تک فایل خود رو با نرم افزار 7zip باز کنید تمام فایل ها رو از داخلش پاک کنید به جزفايل boot.img خب حالا فایل رو ببنيد و به فرمت tar. در بیارین و در آخرین مرحله رایت روی گوشی.

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

درود اخرین ورژن فایل رو بگیرین و بزنید جواب میده

لینک ارسال
درود بر شما ...

فایل تک فایل خود رو با نرم افزار 7zip باز کنید تمام فایل ها رو از داخلش پاک کنید به جزفايل boot.img خب حالا فایل رو ببنيد و به فرمت tar. در بیارین و در آخرین مرحله رایت روی گوشی.

مرسی داداش یه دونه ای را افتاد با روشی که گفتی بوت رایت کردم بعد 4 فایل رایت کردم حل شد مرسی

آدم گاهی میخواهد حرف بزند اما نمیداند با چه کسی

پس لال می شود ، خفه می شود

وقتی که هرکه هست نمیفهمدت و هرکه “میفهمدت” نیست !=((

لینک ارسال
مرسی داداش یه دونه ای را افتاد با روشی که گفتی بوت رایت کردم بعد 4 فایل رایت کردم حل شد مرسی

درود بر شما ...

بنده چندین بار این مشکل رو با همین روش حل کردم.

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...