رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشگل در روشن نشدن سونی z1

ali969

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 20
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
همکار عزیز از روی عکس معلوم نمیشه .اگه شیلد ها را برداشتی یه بار بدون شیلد ببند اگه باز اتصالی داد باز کن و با دقت ببند تست کن موقع بستن

دوست عزیزم جناب فیاز :کلا این گوشی شیلد نداشته ولی منظور شمارو از اتصالی متوجه نشدم گوشی طبق گفته شما از شاستی پیاده شد بازم اتصالی داره اگه قطعه ایی یا قطعاتی باعث اتصالی در برد میشه لطفا نشون بدید ..ممنونم و سپاس

لینک ارسال
همکار عزیز منظورم از اتصالی . اینه که پایه های شیلد به قاب گوشی اتصالی میده . خوب دقت کن

استاد عزیز: بردو بیرون کار هم اتصالی داره (بدون بودن داخل قاب گوشی )عرض کردم بردو بیرون اوردم قبل از پاور 26 جریانکشی داره

لینک ارسال

سلام دوست عزیز.

بنده تازه کار هستم و اساتید این حرفه راهنمایی های لازم رو انجام دادن. با این حال این سلوشن رو از توی فایل Component Replacement سونی پیدا کردم گفتم شاید بدردتون بخوره. برای گوشی های خاموش هست. :u_1f605:

7.jpg

زهر است عطای خلق هر چند که دوا باشد

حاجت زکه میخواهی جایی که خدا باشد

لینک ارسال

دوست عزیز برد را چند دقیقه به منبع متصل نگه دارین و مقدار جریان کشی را کنترل کنین

بعد از چند دقیقه مطمئنا بخشی که اتصالی داره گرما تولید میکنه و با چسباندن لب به قسمت های مختلف چک کن

به احتمال قوی مشکل cpu هست و ترجیحا رو اون قسمتبیشتر تمرکز کن

لینک ارسال
سلام دوست عزیز.

بنده تازه کار هستم و اساتید این حرفه راهنمایی های لازم رو انجام دادن. با این حال این سلوشن رو از توی فایل Component Replacement سونی پیدا کردم گفتم شاید بدردتون بخوره. برای گوشی های خاموش هست. :u_1f605:

7.jpg[/QU با سلام ممنونم از لطفت ولی فکر نکنک سلوشن این گوشی باشه z1هستش مدل گوشی بنده..بازم سپاس

لینک ارسال

این مطلب رو سر کلاس بهمون گفتن و یادداشت کرده بودم شبیه مشکل شماست.

در مواردی پیش میاید که گوشی جریانکشی بالا دارد ولی قطعه ای داغ نمیکند , که این از اتصالی مدارهای درونی لایه های برد میباشد

زهر است عطای خلق هر چند که دوا باشد

حاجت زکه میخواهی جایی که خدا باشد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...